- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1195 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
11
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Kessie
17
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1195 Culés
4
@Kidd @MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci długo zabierałem się że polski serial "skazana", aż w końcu się zdecydowałem i przyznam szczerze że pomimo wielu absurdów oglądało mi się go świetnie, 3 sezony pochłonąłem w zaledwie kilka dni. Jest to serial w którym zdecydowanie cały czas coś się dzieje, akcja płynie wartkim strumieniem, jest też trochę humoru. Momentami nielogiczny, ale spełnia swoją rolę w 100 procentach, wciąga niesamowicie. Może nie jestem zbyt obiektywny bo lubię seriale "więzienne" , wcześniej łyknąłem serial "uwięzione" czy "ucieczka z dannemory". Polecam wszystkie trzy seriale
2
@Kinginiesta to teraz spinoff Pati obejrzyj.
0
@Safrani Pati slabiutki
1
@Kinginiesta Jak lubisz takie tematy to polecam serię "Skazaniec" Krzysztofa Spadło w formie audiobooka lub książkowej.
0
@Safrani tak się składa że obejrzałem przed skazaną;p
0
@maroon super, dzięki za polecajke na pewno obczaje
1
@Kinginiesta Ja w ogóle lubię produkcje więzienne (zarówno filmy jak i seriale), ale te "Uwięzione" to mnie zmuliły - za dużo sezonów bo wtedy wymyślają na siłę scenariusz. Zdecydowanie lepiej mi wszedł "Osadzony - El Recluso". "Skazanej" jeszcze nie ruszyłem bo nie miałem, gdzie obejrzeć. Pewnie przyjdzie czas i na to.
0
@Kinginiesta jak lubisz więzienne to obejrzyj Wentworth
0
@mkord ktoś już mi to już kiedyś polecił ale obecnie nie ma na żadnym vod
1
@MesQueUnClub_87 "El Recluso" bardzo fajny. Szkoda tylko, że zakończenie pozostawili z możliwością wypuszczenia kolejnego sezonu, a projekt wyrzucono do kosza.