- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1591 Culés
Gorące dyskusje
Arkon
1
Tak z ciekawości czy przekraczacie drugi próg podatkowy i na kogo będziecie chcieli głosować w... » Czytaj dalej
41 odpowiedzi
Arkon
3
Kiedyś dzisiejsza para fazy play off pewnie by nawet nie grała na mundialu. 32 drużyny grające... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Lanosss
14
no i here we go, kierunek średni jednakhttps://x.com/FabrizioRomano/status/2071285448727462392
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1591 Culés
2
Nie wiem, czy księdzu jest winny czy nie i czy doniesienia o takim traktowaniu są prawdziwe, natomiast wiem jak wygląda areszt w Polsce i do czego tamtejsze służby są zdolne. Mnie tam zabrano leki przeciwbólowe na które miałem dokumenty medyczne, przez co przeżyłem ten czas jak nieludzkie tortury, spałem po 5 godzin, więźniowie znęcali się ile wlezie, a po miesiącu wyszedłem wyglądając jak pół człowieka, schudłem 10 kg, a psycha jakbym z wojny wrócił. Gdyby mnie jakimś cudem sąd apelacyjny nie wyciągnął, to bym tego więzienia nie przeżył lub wyszedł kaleką.
Tam pracują ludzie uwielbiający znęcać się nad ludźmi, również lekarze. Po to się tam zatrudniają, bo społeczeństwo pozwala znęcać się nad więźniami.
0
@RosjaninBut cytując klasyka - "niewinni nie mają się czego obawiać".
4
@Safrani Cytując klasyka. "Głupich nie sieją".
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@Safrani Pojazd po rodzinie, grubo.
Komentarz usunięty
1
@Safrani Niekoniecznie. Ojciec mojego kumpla siedział rok w tym samym areszcie, podejrzewany o udział w aferze politycznej. Po czym został oczyszczony z zarzutów. Siedział w celi dla wyjątkowo niebezpiecznych, bo sama afera była gruba. Nie zawsze areszt oznacza winę.
0
@RosjaninBut tym wpisem miałem na myśli to, że to właśnie między innymi Jaki i spółka dokręcili śrubę osadzonym. A gdy przeciw pewnym przepisom protestowano, to właśnie oni krzyczeli o tych niewinnych.
0
@Safrani Prawdą jest, że prawicowe władze z założenia tworzą fatalne warunki osadzonym i dążą do kompletnego braku szacunku dla skazanych. Jednak jeśli jesteś z przeciwnej opcji politycznej, to w więzieniu władze Donalda bez problemu zadbają, żeby cię pognębić. Na tym poziomie nie ma litości. Nasz kraj to bagno, a seryjny samobójca to nie przypadek.