- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1527 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1527 Culés
0
Tak sobie myślę, a co jeśli Mbappe wcale nie będzie taki dobry w Realu jak każdy oczekuje? Chłop w sumie obijał większość swojej kariery ogorki w Francji. Żeby nie było, uważam go za świetnego piłkarza, ale cos w kościach czuję ze wcale może nie być tak „galaktycznie” jak się może wydawać.
1
@Who_you_mam
Zobacz sobie na pomoc tej Francji. Dwóch defensywnych pomocników i trzeci beton z Juventusu. Jak w środku dostanie Bellinghama i Valverde to będzie to wyglądać inaczej
0
@Who_you_mam w sumie za transfer nie zapłacili więc gorzej niż z Hazardem na tym nie wyjdą...
1
@Bobo25
Nie zapłacili? XD
5
@Who_you_mam Mbappe to jest topka światowa i takie pisanie wygląda jak próba pocieszenia się, ale nie ma co się oszukiwać
0
@Who_you_mam on jest najlepszy jak moze rozwinac predkosc i wyjsc sam na sam bo jedyne co ma dobre to drybling oparty na przewadze szybkosciowej i wykonczenie
kiedy trzeba grac w ataku pozycyjnym to rownie dobrze mozna zamiast niego neuera wystawic i pewnie wyjdzie z tego wiecej kluczowych podan
0
@Who_you_mam w sensie innemu klubowi, przecież jeszcze w zeszłym roku dawali ponoć koło 200 baniek, jakby wtedy to nie wypaliło to by dopiero było... Miło dla nas :)
2
@Luciano99
Moja próba pocieszenia to sztafeta 2x100 i tatra na popicie kierowniku złoty
0
@Bobo25
Podobno premia za podpis była podobnej wielkości jak sama opłata którą proponowali PSG, więc ja nie traktuję tego jako „darmowego” transferu :D
0
@Who_you_mam no nie bez przesady, na bank nie dostał 200 baniek za podpis. Coś czytałem że chyba 80 ale to rozłożone na lata kontraktu.
Tak czy inaczej na pewno finansowo wyszli lepiej niż jakby jeszcze mieli płacić szejkom.