- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1151 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Ilka
5
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1151 Culés
1
Ciekawe, że na euro do tej pory ( o ile nie zapomniałem o czyms), żaden zawodnik nie strzelił więcej niż 1 bramki w meczu. Ogólnie klasyfikacja strzelców wygląda średnio.
Kogo uważacie za faworyta do nagrody najlepszego strzelca?
I do tej pory, kogo uważacie, za najlepszego zawodnika, bramkarza i jaką drużynę typujecie na zwycięzcę mistrzostw i jak mocno zmieniły się wasze typy między obecnym etapem mistrzostw a tego co uważaliście przed czym turniejem?
Ja np. Uważałem, że zwycięża Francuzi a dziś nie daje im większych szans, Mbappe królem strzelców też prawdopodobnie nie zostanie :)
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@gorgota Francja może to wziąć. Niby są nieszczególni, ale powolutku wszystkich odprawiają. Indywidualnie mają potworną jakość, a w defensywie trudno ich ugryźć.
To zespół turniejowy z wielkim doświadczeniem.
Wg mnie są lepsi od Portugalii. Ale tu może być na styku.
Niemcy są silne, Hiszpania jest mocna, jednak obstawiam, że Yamal i Nico są zbyt mało doświadczeni by wziąć turniej.
Z drugiej strony drabinki może zdarzyć się wszystko, tacy Szwajcarzy mają wszystko by wyeliminować tak tragicznie grającą ofensywnie Anglię.
Zakładam też, że Austria weźmie mecz z chaotyczną Turcją.
2
@Comentateiro Mimo wszystko uważam, że Francja się na kimś wyłoży przed finałem :D
Szwajcarów szczerze mówiąc, typuje ze mogą powalczyć nawet o final, bo są chyba po słabszej stronie drabinki.
Ogólnie Szwajcarów zawsze można typować, że ograją kogoś mocniejszego i wyjdą z grupy.
A kogo uważasz do tej pory za najlepszego zawodnika i bramkarza?
Ja chyba do teraz postawiłbym na Nico i Mamardashviliego
2
@gorgota Pod tymi typami mogę się podpisać. Pierwszy jest w wielkiej formie, a drugi przechodził samego siebie.