- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1284 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
14
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1284 Culés
0
Hubert co roku jest typowany do wygrania Wimbledonu.
To chyba zawodnik na top10 i tyle. Coś jak Rublov czy Fritz. (Nie na wielkie szlemy)
1
@Sysia11 Bardzo odważna teza
3
@Sysia11 nie no, kto typował Huberta rok temu do wygrania poza @MesQueUnClub96 jak w 4 rundzie miał drabinkę na Serba.
Teraz był typowany do 1/4, gdzie miał przegrać z Serbem.
1
@Sysia11 Czytałem, że według bukmacherów był na 4 miejscu, ale z bardzo małym prawdopodobieństwem na końcowy triumf.
0
@mekston Jest brany pod uwagę po Djoko,Carlosie czy Sinnerze.
Bo jest servbotem pewnie tylko dlatego.
On z Djoko w tamtym sezonie miał tie breaki dzięki servbotowi.
Repertuaru zagrań w porównaniu do Carlosa,Jamnika czy Djoko ma mierny.
On jedynie to serwisem może coś ugrać.
1
@Sysia11 poza ta trojke nie ma wyraznie kogos.
Zverev ma bardzo przecietny rekord na trawie i stad nisko oceniany, a w top rankingu sa zawodnicy ktorzy nie slyna z wielkiej jakosci gry na trawie: Ruud, Rublev (juz odpadli), Tstsipas czy nawet Med nie jest przekonujacy - wiec ogolnie musi byc Hubi wysoko ale realistycznie to raczej poza ta trojka nie ma wyraznego innego kandydata ale raczej grupa - jak Hubi, Zverev, Med, Fritz itp
0
@Sysia11 jest servobtem a przez 2 sety 3 asy wykręcił. Ot przyczyna tego, ze dostaje w papę
2
@Sysia11 z Hubertem jest ten problem, że jak nie wejdzie mu serwis i dojdzie do wymiany (powyżej 3 wymian) to można być pewnym, że przegra takie podanie. :D
0
@KacperVEB Wczoraj 25 asów a dzisiaj miernie.