La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1971 Culés

0

Sredniawy ten karny bym powiedział

0

@Encore każdy niecelny karny to średniawy

0

@mekston Bruno by trafił

0

@Encore a czy Ronaldo by trafił?

0

@mekston Niby dobrze je strzela ale ja mu nie ufam,Bruno to machine penalti

0

@Encore Bruno 90% skutecznośći, Christopher bliżej 80% (jakieś 81-82%) z czego ostatnio sobie w Arabii ładnie podbijał - tam też na słabiutkich bramkarzy gra i jakby nie patrzeć zero presji na nim.

1

@mekston Bruno troche sobie popsuł jak Ronaldo przyszedł.Kiedy go nie było trafiał wszystko a z nim z 2-3 przestrzelił

0

@Encore presja Ronaldo działała na Bruno?

1

@mekston Jak wykonywał pierwsze karne to tak to odbieralem ze jak spieprzy to Ronaldo juz nie odda

0

@Encore mógł czuć oddech, ale też kto wie jak liczba karnych wzrasta to w teorii ten % skutecznosci moze ciut spadać. (szczególnie jeśli poczatkowy przekracza 90%)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?