La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1384 Culés

3

Te karne to były dramatyczne. Ci strzelą, to tamci strzelą. Ci nie strzelą, to tamci też nie strzelą. Ostatecznie Kanada zasłużenie przechodzi dalej, dzisiaj nie byli skuteczni i przez to mogli sobie zepsuć turniej. Argentyna ma chyba łatwiejszego przeciwnika w półfinale niż rundę wcześniej.

1

@Pedri16Future No jak się strzela w srodek bramki no to tak jest

1

@Encore niektórzy nawet do tego nie byli zdolni.

1

@Pedri16Future Davies pokazał jak się powinno wykonywać

1

@Encore no, świetnie wykonany karny. Tam jeszcze było 2 chyba piłkarzy co też dobrze wykonała rzut karny. Reszta albo strzelała na farcie albo chybiła.

1

@Pedri16Future Nikt nie oczekuje ze będą sadzić okna ale jak widze jak chłop strzela w środek a ta piłka płacze jak leci no to ciężary.Juz chyba lepiej zaryzykowac i uderzyc mocno niż oddac takiego platfusa.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?