La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1946 Culés

1

Można się czepiać Sleepy Garetha, ale jego Anglia zaszła dalej od takich Prusów czy Portugalii!

7

@FcPortoFan1999 Anglia póki co nie grała z rywalami z topu a Niemcy grali z Hiszpanią i Portugalczycy z Francuzami

2

@Encore Dla beki napisane, ale swoją drogą to jest dla mnie szokiem że Oni w taki sposób się do tego półfinału wślizgnęli.

1

@FcPortoFan1999 Gdyby miała taką drabinke jak Hiszpania to byliby zniszczeni.
Sądze że nawet Polska mogłaby z nimi wygrać.

1

@FcPortoFan1999 robia Chorwacje

1

@Encore To teraz ma znaczenie z kim grali.

1

@mekston Ślizgają się w ich stylu.Brakuje aby półfinał na taką Holandię wygrali po 0-0 i karnych :) @don'T.R.I.P.e Anglia gra jak Polska ;)

1

@Bagsik88 No Anglia ma drabinke marzeń ze po jednej stronie byly Niemcy,Hiszpania,Portugalia i Francja.To jest fart życia a po ich stronie tylko Holandia.

1

@Encore I nie zagrali na tym turnieju ani jednego dobrego meczu ;)

1

@Encore Nie to napisałem.

1

@Bagsik88 A ja pisze o tym a reszta mnie nie interesuje

0

@Encore Wiem bo nie pasuje ci do twojej torii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?