- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1833 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
134
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1833 Culés
1
Ja to nie wiem czemu piszecie że klub ma pecha że tyle kontuzji jeszcze przed rozpoczęciem sezonu. Jakbyśmy mieli normalnych lekarzy i trenerów od przygotowania fizycznego to tych kontuzji byłoby 2x mniej. Ale cóż....dostali pracę bo znajomi Laporta czy Xaviego to co się dziwić.
2
@FCB24 Wiesz o tym, że takie drużyny jak Bayern, Real, City, miały podobną liczbę kontuzji w poprzednim sezonie? Takim tokiem rozumowania, też mają amatorów w sztabie szkoleniowym. Prawda jest taka, że zawodnik który jest szklany to złapie kontuzje w drodze do łazienki.
1
@Arden wiem np ile w innych klubach się leczy urazy mięśniowe a ile u nas
1
@FCB24 To teraz na tych turniejach też są lekarze z Barcelony??Bez przesady.Zgadzam się, że nasz sztab medyczny jest cienki,ale jak zdarzają się kontuzje na turniejach,to co ma do tego sztab medyczny klubu ??Zresztą kontuzja Pedriego była po brutalnym wejściu.
1
@FCB24 Urazy mięśniowe, to głównie sprawa indywidualna danego organizmu i to jak szybko potrafi sie regenerować.
0
@FCB24 Ale zrozum że sztab Barcelony nie pracuje dla wszystkich reprezentacji świata.
Ani tym bardziej nie pracuje z Krossem i nie mówi mu "chłopie, nie wpierdzielaj się w nogi Pedriemu jak ostatni debil bo mu kolano rozwalisz".
0
@Recha_0684 ale lekarze kadry pracują z tymi zawodnikami miesiąc. Jak przygotowanie jest zaniedbane przez ostatnich 10 miesięcy to lekarze kadry w miesiąc tego nie naprawia
0
@FCB24 To brzmi jakbyś był zawodowym kierowcą,a za twoją kolizję na urlopie winna była firma,dla której pracujesz.Już bez przesady