La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

1

Sputhgate odchodzi z kadry jako bohater. Gość nic nie wygrał. Mając taka świetna kadrę grali w taki sposób
,że oczy bolały.Powolywal jakichś kasztanów jak Philips....

Nie rozumiem tych Angoli. Chwalą się ze maja najlepsza ligę świata. A w piłkę grać nie potrafią.

4

@PatrykBarca Z drugiej strony 2x z rzędu w finał Euro wykręcił.Zawsze to srebrny medal.Tacy Niemcy od 2014 z pustą gablotą.

0

@PatrykBarca Ciekawe kto go zastąpi.Słyszałem że może Eddie Howe. @Encore Jak słyszałem relacje kibiców Anglii świeżo i na chłodno po meczu, to tam nikt nie bierze tych dwóch srebrnych medali za sukces.

3

@FcPortoFan1999 No jak gardzisz drugim miejscem no to już naprawde mamy o Anglii zdanie najlepszej repki obecnie na świecie

0

@Encore Nie tylko Ja gardzę drugim miejscem.Jeśli chodzi o kibiców Anglii, to jest co najmniej niewiele osób które uznają te 2 miejsce za jakiś sukces.Jak widziałem relacje po meczu jak kibice wychodzili, to tam wiele padało słówek na F.

0

@FcPortoFan1999 Anglia powinna robić top3 na każdym turnieju i powinni ludzie byc zadowoleni

1

@FcPortoFan1999 Oczywiście że nikt nie bierze tego za sukces. Każdy uważa że z taką kadrą powinien wygrywać turnieje. Moi znajomi wszyscy są zażenowani ostatnim finałem.

0

@Encore Tylko jak z ich perspektywy, być zadowolonym z faktu takiego że dalej nic nie wygrali od ponad pół wieku? My, mam wrażenie że z perspektywy Polski bierzemy te dwa finały jako wielki sukces, tylko Anglicy to jest inny naród niż zacofana piłkarsko Polska. @Szreko Dwa finały i dwa przegrane.O czym to świadczy?

1

@FcPortoFan1999 O tym ze Francja,Portugalia,Hiszpania,Niemcy,Holandia też chcą wygrywać.To nie jest tak że Anglia ma Bogów piłkarskich w składzie.Reszta druzyn ma podobnych jakosciowo piłkarzy.

0

@FcPortoFan1999 Według Anglików że dwa razy dali ciała.

2

@Encore Tylko Anglia, patrząc na całą jedenastkę miała o wiele lepszy skład na papierze niż taka Hiszpania. @Szreko Bo dali ciała i to strasznie.W dwóch przypadkach, mogli ten tytuł zdobyć a zwyczajnie narobili w gatki..

0

@Encore za 2 miejsce też nic do gabloty nie dają. :)

0

@Encore Jeżeli Ty twierdzisz że obecna Holandia albo Hiszpania czy Portugole mają tak mocny na papierze skład jak Anglia to jesteś odklejony. @FcPortoFan1999

1

@PatrykBarca Portugalia jeszcze z Ronaldo xD

0

@FcPortoFan1999 I 85 letnim Pepe.

0

@PatrykBarca Który jak na swój wiek, nie wygląda aż tak tragicznie.Oczywiście te Euro w normalnych okolicznościach powinno być jego ostatnim turniejem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?