La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1723 Culés

7

Rasizm czy nie, ale za głupotę to już się Enzo Fernandezowi solidna bura należy. Niczym patus, który odwala jakąś manianę, filmuje to, wrzuca w sieć, a potem się dziwi, że go łatwo zlokalizowali. Było tyle okazji do refleksji, ale nie. Parł mężnie do przodu.

Obstawiam, że Enzo Fernandez jest w stanie zapalić świeczkę i wsadzić ją do akwarium, żeby rybki nie miały zbyt ciemno.

4

@NeroTFP1 Tak to wygląda.Dużo mówiło się że Portugalczycy to buce a ja mam wrażenie że część Argentynczyków również taka jest.To bardzo podobne kraje mam wrażenie.

1

@Encore
Mnie osobiście trudno znaleźć jakiegokolwiek zawodnika z tych reprezentacji, z którym łączyłaby mnie jakąś więź, nić sympatii. Sympatia do Argentyny skończyła się u mnie wraz z odejściem Riquelme czy Sorina. Nie wiem, czy jakieś krzywe akcji odwalali, bo też wtedy człowiek tak nie surfował po tym internecie, nie było mediów społecznościowych i wiele nie wiedział.

A co do Portugalii, to nigdy jakoś nie potrafiłem polubić konkretnego zawodnika. Może jakiś Rui Costa czy Maniche - ale to tak naprawdę mocno na wyrost.

0

@NeroTFP1 Argentyna obecnie mam wrazenie ma pilkarzy obecnie ktorych sie kocha albo nienawidzi.Nic po srodku

2

@NeroTFP1 Przecież większość piłkarzy to kretyni.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?