- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 959 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 959 Culés
0
Jakie przychodzą wam do głowy tytuły które graficznie przebiły Cyberpunka od czasów jego premiery? Bo mamy już 4 lata, a ja mam tylko Alana Wake 2 i Senua's Saga: Hellblade II. Podciągnąłbym jeszcze Horizon Forbidden West jako na równi, ale to chyba tyle.
0
@nwchades Red Dead Redemption 2 :D
Daj Pan spokój, wczoraj uruchomiłem ponownie RDR2 by się pobujać konikiem po świecie i ta 6 (!) letnia gra robi wciąż największe wrażenie. Alan Wake, czy Hellblade wyglądają świetnie, ale obie RDR2 bije na głowę skalą, a w grach bardziej korytarzowych łatwiej jest zadbać o świetną grafikę. Poza tym Hellblade ma sporo różnych filtrów co też trochę pomaga. Cyberpunk to co innego, tam skala jest podobna i Redzi wykonali kawał kapitalnej roboty, ale technologicznie wciąż gorzej niż Rockstar z RDR2.
Dla mnie wciąż RDR2 bije wszystko. Są i będą gry z lepszymi teksturami itp., ale póki co żadna gra nie wygrała z RDR2 patrząc na całość: skalę, detale, efekty świetlne, czy cząsteczkowe.
PS. Najbliżej RDR2 są jak dla mnie: Cyberpunk i Horizon. Czekam jeszcze na Black Myth: Wukong, bo może ta gra włączy się do tej rywalizacji.
1
@macio_944 RDR 2 wyszło przed Cyberpunkiem. :) Mi właśnie w pytaniu chodziło bardziej o postęp w grafice - bo mam wrażenie, że mimo rosnących wymagań i mody na rozmywacze, nie ma progresu w jakości grafiki, poza pojedynczymi wyjątkami.
A RDR 2 oczywiście jest świetny, chociaż w moim osobistym rankingu stoi za Cyberpunkiem, głównie ze względu na stylistykę.