- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1728 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1728 Culés
4
Vitor Roquue i BS.
3
@blakkudium
Barcelona na rynku transferowym: "Vitor, wypie*dalaj".
24
@blakkudium cudowny to był transfer. Nie zapomnę go nigdy. Dobrze, że jesteśmy tak obrzydliwie bogaci, że nam taki wydatek różnicy nie robi.
1
@blakkudium masakra że my nawet jego zarejestrowanego nie mamy :)
1
@blakkudium Porto by go chciało ale nie za więcej niż 15 milionów Euro.
1
@blakkudium to jeszcze nie dostali tej kasy? Nie było juz o tym artykułu?
2
@blakkudium przecież sam transfer Roque i wybulenie tych pomiędzy w naszej sytuacji to powinno być automatyczne wotum nieufności dla Laporty i Deco
1
@ObiwanKenobi Dostali zaległe 40 mln € ze 100. Teraz pewnie mowa o brakujących 60.
0
@panczo Nie wiem, co kierowało Laportą i Deco w tym przypadku.
0
@FcPortoFan1999 Oddzwonimy do Pana w tej sprawie.
2
@panczo Większość LR piała z zachwytu jaki to będzie wspaniały transfer i pamiętam obrażanie @JarekS który pisał o jego brakach
0
@blakkudium Do 1 września?
0
@FcPortoFan1999 Maksymalnie do 2 września.
0
@blakkudium 15 mln euro i ani grosza więcej!
0
@FcPortoFan1999 To jednak odpuszczam.
0
@pt9 No popatrz ja to pamiętam inaczek.
0
@pt9 większość piało bo jak zawsze włącza się w takich sytuacjach hurraoptymizm i właściwie jest to mechanizm psychologiczny w którym jeśli nie masz wpływu na jakieś wydarzenie to próbujesz je ubierać w jaskrawe barwy nawet jeśli fakty czy logika temu przeczą. Przecież przy nim to nawet transfer Daniego Olmo się broni… nie wspomnę już o tym, że Rambla przy fachowcach od transferów w takim klubie jak Barcelona to jak Janusze przy Łysym z Brazzers… tak przynajmniej powinno być.