La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

13

Śmieszy mnie ten Wasz płacz. Można kończyć sezon bo Real wygrywa z Atalantą 2-0. To koniec.

0

@Derean nie bo mają pomysł, taktykę i zespół. A teraz zobacz pomysł Barcelony. Dzieci, brak skrzydeł wahadel i 9rki, plus miliard kontuzji. Co się dziwisz ludzi?

2

@tbas Ja się dziwie bo to jest jakiś upośledzony sposób "kibicowania". Jak komuś nie wystarczy, że będziemy walczyć tym co mamy to albo powinien sobie zrobić przerwę na kilka lat albo po cichu przejść na stronę RM.

0

@Derean Problem raczej w tym, ze my aktualnie jesteśmy gorsi od takiej Atalanty, szczególnie w pucharach, po prostu inna mentalność
W lidze tez braknie nam jakości żeby trzymać tempo Realu.
Chciałbym sie mylić i oby tak było, ale nic na to nie wskazuje. Braki kadrowe jak były tak dalej są, a klub wzmacnia nie te pozycję co trzeba.
Jedyna nadzieja w Flicku, z tej gliny da się coś ulepić, ale serio potrzeba wizjonera na ławce, czy jest nim Flick to się okaże

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?