- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1408 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
133
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
macio_944
14
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1408 Culés
2
Dobrze, że jest Legia. Już nawet Jagiellonia nie przynosi takiego wstydu, jak ta prowadzona przez kiboli Wisła.
0
@cchesterr43 usunąłeś poprzedni post o podobnej formie żeby za 10 minut wrócić i napisać dokładnie to samo,słaby troll
0
@adamek20151 To "podobny", czy "dokładnie taki sam"?
0
@cchesterr43 a co za różnica? kolejny raz chcesz żeby ludzie cię wyjaśniali i potem znowu usuniesz post
Komentarz usunięty
0
@cchesterr43 legia z taką kadrą jaką mieli to wstyd że nie grali o ligę mistrzów. Jagielonia nie ma ławki rezerwowych i obrony. Z czym do ludzi
0
@adamek20151 Odnieś się do postawy Wisły. Nie wciągaj mnie w swoją dwubiegunowość.
0
@cchesterr43 Wisła to prawdopodobnie najsłabszy Europejski klub jaki gra w eliminacjach pucharów w tym roku
I tak mega dobre wyniki osiągnęli. Przecież oni są w 1 lidze.
0
@Piernik Ale 1:6 u siebie to można dostać z Realem, a nie. Ludzie! Precz z tymi bandytami z Krakowa.
0
@cchesterr43 Jak na pierwszoligowca to taka IV runda eliminacji nie jest wstydem.Pokonali przecież po drodze pogromców Lecha z zeszłego roku.
0
@cchesterr43
Z Realem? Pierwszoligowa drużyna? Dla nich sukcesem jest że dwucyfrowki dzisiaj nie dostali. Przecież to jest naprawdę beznadziejny poziom.
0
@FcPortoFan1999 No okej, ale tutaj już chyba pozamiatane.
0
@Piernik AD Alcorcon - Real Madryt 4:0, mówi to Panu coś?
0
@cchesterr43 Czepiaj się nie Wisły a pewnego zespołu ze Szczecina który 2 maja 2024 roku wszyscy wiedzą co zrobił..
0
@FcPortoFan1999 Nie czepiam się. Po prostu żal się na nich patrzy. Kibicowałem każdej polskiej drużynie w europejskich pucharach, w tym także Wiśle w 2002 roku, m.in. w cudownym powrocie w meczu z Schalke... ale to, co jest teraz, to KRYMINAŁ
0
@cchesterr43 W polskiej piłce trzeba liczyć na cudowne lata jak choćby 2016 czy nawet 2014 albo 2023 i przygodę Lecha w LKE.