- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
17
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
60 odpowiedzi
Lanosss
32
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
NeroTFP1
13
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
1
No i prosze! Dani Olmo w debiucie w barwach,,Blaugrana" strzela zwycięskiego gola i to gola o punkty! A tak narzekaliśmy na przesyt pomocników. W przypadku klasowego piłkarza(w końcu mistrza Europy) od przybytku głowa nie boli.
Ps. Jestem bardzo ciekaw czy Flick w dalszym ciągu będzie wystawiał Ferrana Torresa(czytaj patałacha nad patałachami) kosztem Olmo, czy też się w końcu zreflektuje...?
1
@FCBparasiempre Dani Golmo wszedł z drzwiami do Barcelony.
0
@FCBparasiempre
to tylko jeden mecz był
jestem pewien że Olmo będzie grał a Torres ławka, tu nawet nie ma co dyskutować że tak Flick zrobi
0
@FcPortoFan1999 Dani Olmo, a nie Golmo!
1
@FCBparasiempre To taka gra slow - polaczenie slowa "gol" z nazwiskiem "Olmo".
1
@FCBparasiempre Dla mnie już będzie Dani Golmo.
0
@FcPortoFan1999 W takim razie spokojnie z tym Golmo, gdyż on generalnie odpowiada za kreowanie sytuacji bramkowych i nie jest typowym łowcą goli, więc na pewno nie przebije Paulino Alcantary, Cesara Rodrigeuza, Josepa Samitiera i wielu, wielu innych znakomitych napastników...
1
@FCBparasiempre Co to znaczy "Jestem bardzo ciekaw czy Flick w dalszym ciągu będzie wystawiał Ferrana Torresa(czytaj patałacha nad patałachami) kosztem Olmo, czy też się w końcu zreflektuje...?" Przecież Olmo wczoraj był pierwszy mecz jako zarejestrowany i to chyba około 14 dopiero. Dla mnie wcale nie dziwne że nie wyszedł w podstawie. Wystawiał rekina bo nikogo innego za bardzo nie miał. Więc tu się nie ma co "w końcu" reflektować.