- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 752 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 752 Culés
3
Od piątku możliwa powódź bo wszystkie modele numeryczne zgodnie już dają kosmiczne dawki opadów nie dodając do tego i tak tych konwekcyjnych a w mainstreamowych mediach cisza...
0
@Mezocyklon87 gdzie ta powódź?
Coś poza Wrocławiem i okolicami?
2
@Mezocyklon87 Najgorzej ma być na południu i Południowy Zachód. Również nie rozumiem tej ciszy. Przecież już wszyscy wiedza, że uderzy w Polskę potężna ulewa. Jestem ciekawy czy urzędasy w najbardzej zagrożonych rejonach przygotowuja miasta i ludzi na kataklizm czy również się bawia i udaja, że nic się nie wydarzy? bo jeśli tak to czeka Nas powtórka z 1997 roku.
@Rust_Cohle Tutaj masz pełna analizę tego co nadchodzi.
2
@fart We Wrocławiu to Prezydent w sumie prosi mieszkańców o ograniczenie dodatkowych aktywności, odwołał wydarzenia miejskie i powołał sztab kryzysowy :P
3
@fart no we Wrocławiu niby coś działają, ale i tak wątpię, że są się w stanie przygotować na przyjęcie takiej ilości wody.
@Kgorecki2500 jeszcze opróżnili wszystkie zbiorniki, niby sprawdzają studzienki kanalizacyjne, ale wątpię
Koło mnie jak mocniej popada, to zawsze jest problem z odbiorem wody
https://ibb.co/JFg5hVw
3
@Kgorecki2500 @mrboom I bardzo dobrze mam nadzieję, zę urzędasy wyciagaja wnioski a nie drapia się po jajach . Bo zagrożenie jest bardzo wysokie. Łowcy burz informuja, że w chwili największych opadów szczególnie w górach to cała ta fala będzie dynamicznie się przesuwała w głab kraju. Jak w roku 1997, Szybko i dynamicznie. Tu nie będzie czasu na zabawy. Oby wszyscy zdażyli. ;)
Trzymajcie się tam Panowie ;)
1
@mrboom Może nie będzie tak źle ale chyba w tym tyg. będzie trzeba sobie odpuścić ten rower xd
1
@Kgorecki2500 @mrboom I teraz widziałem modele które pokazuja co i gdzie się to wszystko rozegra i wszystko wskazuje na to, że Wrocław i Opole oberwie bardzo mocno. Więc trzymajcie się tam.
0
@fart pokaż to mi.
Jak to w Katowicach wygląda?
2
@fart To ja może zrobię jutro jakieś większe zakupy xd
0
@Rust_Cohle No kurcze zobacz wyżej podałem Ci link do analizy Łowców burz. Ślask, połowa Małopolski, Wrocław i Opole. tutaj ma być najgorzej.
Masz tutaj.
1
@fart Nie zdawałem sobie sprawy, że to ma być aż taki armagedon. Te wartości są obłędne. Jeśli zostaną zmaterializowane, nie sądzę by szło się na coś takiego przygotować. Ewentualnie będzie mowa o minimalizowaniu skutków ulew.
1
@Comentateiro No wygląda to bardzo nieciekawie. Tym bardziej, ze wszyscy fachowcy w tej dziedzinie ostrzegaja, że to nie przejdzie bokiem a faktycznie mocno w Południe i południowy Zachód uderzy.