- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1270 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
39 odpowiedzi
Roobo
9
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Bykunn
0
@sokot ja mam serdecznie w nosie czy go uwalą czy nie. Jedno plemię i tak wie swoje a drugie wie... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1270 Culés
53
Czasami moja mądrość aż mnie przytłacza. Skończyłem 4 klasy podstawówki, bo wiedziałam, że więcej mnie tam nie nauczą, ojciec zawsze mówił, że jestem inny. Używał różnych określeń, ćwierćinteligent, barani łeb, tłumok, widział we mnie potencjał. Umiem myśleć nieszablonarsko, bo widziałem wszystkie sezony Mentalisty, moją inteligenceje widziała też ciotka, która chciała mnie wysłać do szkoły specjalnej i nawet ją opłacić, niestety stary wziął pieniądze i przerobił w paincie moje zdjęcia z tej szkoły, które wysłał cioci Basi.
Nie mam do niego żalu, tak we mnie wierzył, że stwierdził, że nie potrzebuje szkoły. Jednak bycie ponad przeciętnie inteligententym ma swoje konsekwencje, ludzie głupi jak moi pracownicy potrafią się cieszyć z małych rzeczy, niewiele trzeba im do szczęścia i tego im zazdroszczę. Może i mam wiedzę, błyskotliwość oraz mądrość, ale przez to stawiam sobie poprzeczkę coraz wyżej, zamiast cieszyć się chwilą. Jest to wielka odpowiedzialność, ale jestem synem swojego ojca, muszę wziąć na barki to obrzezanie, babcia od strony mamy zawsze powtarzała, że jestem wolnomyślicielem jak ten mój stary nierób. Spytacie mnie pewnie do czego zmierzam, ja wam odpowiem, że i tak tego nie zrozumiecie.
Pozdrawiam Lucjan
9
@Luciano99, dobrze, że bierzesz na barki to swoje obrzezanie
Twoi pracownicy jak czytają, że są głupi to się jeszcze z tego cieszą, to ich wyróżnia od reszty
3
@Luciano99 Gdybym nie wiedział, że prowadzisz wulkanizację pomyślałbym, ze jesteś wolnomurarzem