- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1499 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
36 odpowiedzi
martusiaaaa
0
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
21 odpowiedzi
Bykunn
1
@joloskyy cud miód i malina. Dalej są to pieniądze dobrowolnie oddane pod kontrolę państwa... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1499 Culés
2
No i Ricciardo wyleciał, zastąpi go Liam Lawson.
1
@KrychaFCB to juz bylo jasne przy GP Singapuru.
Ricciardo przegral rywalizacje z Tsunoda a Red Bull nie widzi Tsunody w lepszym bolidzie wiec Ricciardo stal sie zbędny.
1
@KrychaFCB no i git,chociaz z drugiej strony zasługiwał na lepsze pożegnanie niż takie jakie dostał w singapurze.Daniela z lat 2014-2018 zawsze będę miło wspominał
1
@KrychaFCB Odchodząc z Redbulla zniszczył sobie karierę. Można gdybać co byłoby jakby został. Szkoda że sympatycznego Australiczyka nie będzie już w F1. Ale liczba kierowców z Australii będzie dalej się zgadzała :)
2
@MichuZ44 @lucas/catalan mimo wszystko powiedziałbym, że sezony w Renault nie były złe w jego wykonaniu. W 2020 5 miejsce w MŚ w Renault to wydawał się kawał dobrego wyniku.
Jasne w Renault jeździł z Hulkiem i Oconem którzy byli kilometry za nim.
W Mclarenie nastąpił zjazd i nie poradził sobie z tym tym bolidem.
1
@lucas/catalan jakby został w Red Bullu po 2018 roku? To w 2019 r czy 2020 r. pewnie miałby szanse na wyższe miejsce w MŚ, szczególnie 2019, ale MŚ by nie został.
W Red Bullu był Max który już przejeździł swoje jak totalny młodzian i w 2018 roku odjechał Ricciardo.
Daniel też zmienił na Renault bo wiedział, że z Maxem nie będzie miał wielkich szans, a tam "gdyby" zrobili dobry bolid to myślał, że może coś powalczy.
Plus cały czas byliśmy w erze hybrydowej gdzie i tak nikt nie zakładał, że Merca ktos może dogonić na dobre, co się dopiero w 2021 udało (ostatni sezon przed zmianami).