- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1670 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
99 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1670 Culés
0
Ekstraklasa, mecz Porto oraz derby Madrytu.Może nie jest to najbardziej opakowana piłkarska niedziela ale uczta dla oczu będzie.I oczywiście mistrzostwa świata w Lolu i ostatni dzień play-inów.Plan jest dobry!
0
@FcPortoFan1999 ja tam wolę CS'a
0
@Pnog37 Ja zaś wolę Lola.W CS'a fajnie mi się grało ale niestety nie miałem podobnej radości z oglądania pro-sceny.
0
@FcPortoFan1999 Torino-Lazio, Korona-Lech, Athletic-Sevilla, ManU-Totki, Porto-Arouca, Derby Madrytu. Tak to widze dzisiaj
0
@Lanosss Jeszcze Zagłębie-Radomiak o 12:15 i debiut nowego trenera "Waldków" czyli byłego selekcjonera naszej kadry młodzieżowej-Marcina Włodarskiego.Przynajmniej debiut w Ekstraklasie, bo w PP już mecz po karnych zdołał przepchnąć w Bielsku-Białej.
0
@FcPortoFan1999 Radomiaka strasznie nie trawie, odpuszczam to widowisko
1
@FcPortoFan1999 no i week 4 w NFL :)
0
@kamil295 NFL niestety nie oglądam. @Lanosss Dlaczemu?
0
@FcPortoFan1999 klub stworzony jedynie po to by sie podkladac na zyczenie, glownie Legii, brak tam ambicji o jakiekolwiek sukcesy. Do tego fatalna grupa kibicowska, wlasciwie pseudo kiboli, dajcie spokoj, kto to widzial
0
@Lanosss Ale Prezesem jest słynny "Pan Sławek" nawet On Ciebie nie przekonuje? Pan Sławek z dawnej Ligi+Extra?
0
@FcPortoFan1999 do tego klubu z herbem ketchupu nic mnie nie przekona
0
@Lanosss Z drugiej strony w maju tego roku w meczu o coś Legię zmiażdżyli przy Łazienkowskiej.I to dla Legii był wówczas dość istotny mecz bo szansę na mistrza po tamtym meczu pogrzebali.