- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1537 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
96 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1537 Culés
2
Tragedia w Przeworsku.
0
@tristan87 **wysyn niech zgnije w wiezieniu, brak mi słów
0
@tristan87 Wiadomo coś jak to się dokładnie stało.
Za szybko jechał, czy jak?
0
@mmaciass Uratuje go to, że był trzeźwy.
0
@mmaciass Ale trauma niewyobrażalna :(
0
@LeoMessiiBarcaPepa Tyle podano, że był trzeźwy.
0
@tristan87 przejeżdżam codziennie tamtędy :/
0
@NorbiTBOB Ja dwa razy w tygodniu tam jestem.
1
@tristan87 A tak na marginesie to gdzie komentarz typu "marka auta oczywista"?
0
@Antimadridista_WR Oczywiście, że Opel. Albo Ford.
1
@tristan87 Jest napisane, że Ford, ale bardziej piłem do tych co jakby było napisane BMW/Audi to już by o to płakali :P
3
@mmaciass masz na myśli ojca? Fajnie tak od razu wieszać psy na kimś nie znając kompletnie okoliczności zdarzeń? Kierowca był trzeźwy, nie jest też wspomniane że przekroczył dopuszczalna prędkość. Jest za to wzmianka, że miał 18 lat co sugeruje na to, że ledwo co prawko odebrał. Może był źle wyszkolony i nie powinien zdać egzaminu? Pytanie jak może rodzic z dzieckiem wtargnac na pasy nie upewniając się, że droga jest wolna i bezpieczna?
3
@Toretto zaraz jeden mundry z drugim ci wyjedzie że "NA PASACH PIESI MAJĄ PIERSZEŃSTWO"
No to mieli pierszeństwo.
1
@SelloutCrowd Żeby nie było, ja kierowcy nie osądzam. Niewiadomo jak to było.
0
@Toretto ale skąd wiesz że wtargnął na pasy? poza tym przy obecnych przepisach to pieszy ma pierszeństwo, także realnie cięzko o wtargnięcie. Rozumiem pojęcie ale w praktyce w sądzie raczej cięzko to udowodnić będzie. Obstawiam że sądy będą popierac pieszych.