- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1254 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Lionel_Messi10
1
Kto to jest xDDhttps://twitter.com/i/status/2070250711942640125
16 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1254 Culés
0
Czysto hipopetycznie jeśli w tym sezonie wygralibyśmy LL i LM a Yamal byłby wiodącą postacią robiąca różnice na boisku, nabijał by asysty i trochę bramek ale to Lewy byłby królem strzelców LL i LM co byłoby głównie zaslugą dobrego ustawiania i dogrywania świetnych piłek i rozgrywania akcji przez kolegów (czyt.Yamala) to komu należała by się ZP? Lewemu czy Laminowi?
3
@wojopancer Yamalowi
3
@wojopancer Yamalowi, ale dostałby Lewy.
1
@wojopancer dostałby ten na kogo media zrobiłyby większy szum, czyli pewnie Yamal, choć ja z tej dwójki zdecydowanie wolałbym Roberta
3
@wojopancer Zależy w jakich proporcjach robiliby te liczby, ale ja osobiście stawiałbym na wygraną Yamala. Lewy już miał swój czas i wątpię, że ludzie chętniej oddawaliby głosy na niego, niż na przebojowego 17-latka.
Dodam tylko, że w obecnym momencie ja to widzę w Barcelonie tak: najlepszy Raphinha, za nim Yamal, a dopiero trzeci Lewy.
1
@wojopancer Moim zdaniem najlepiej jakby dali Robertowi Lewandowskiemu. Po pierwsze Polak ze Złotą Piłką to wielkie wydarzenie, a po drugie Lamine Yamal ma całą karierę przed sobą więc szans i okazji będzie miał jeszcze dużo.
Mimo wszystko jeśli Barca wygra La Ligę i Ligę Mistrzów to nawet Jules Kounde może dostać Złotą Piłkę - sprawa drugorzędna choć oczywiście kibicował bym Polakowi.
0
@wojopancer To by trzeba ocenić na podstawie gry i wyników który miał większy wpływ na rezultaty. Czy to w tym, czy w przypadku gdyby stali na takim samym poziomie, to po analizie i indywidualnych decyzjach, preferencjach dziennikarzy głosujących w plebiscycie, piłkę dostałby Messi.