- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1418 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1418 Culés
2
Zajebiste umaszczenie bordercollie.
Niespotykane!
Od 2 tygodni w nowym domu.
Takie trochę Matrix/cyberpunk,
https://ibb.co/HChrs6C
Zdjęcia za zgodą właściciela.
Neo się wabi.
0
@DiSBlaDE, jak Zorro
2
@DiSBlaDE Piękny, ale umaszczenie niespotykane? :D
0
@FCB_dimiC no prawie. Niby pirat ale jednak Zorro.
Zobaczymy za 3 miesiące jak to wyjdzie wtedy się wyklaruje..
0
@MesQueUnClub_87 no niespotykane. Bo o tak ostrych krawędziach ciężko spotkać.
0
@DiSBlaDE Jak dla mnie to bardzo podobny do tych
https://zapodaj.net/images/00bea22274b9f.png
https://zapodaj.net/images/c1c81b4c9f1a3.png
https://zapodaj.net/images/4ed342b2f3715.png
0
@MesQueUnClub_87 ok rozumiem. Ty tego nie widzisz. Te co pokazałaś to jest standard. "Opaski" na lewe i prawę oko.
0
@MesQueUnClub_87 jeszcze raz spójrz na foto które dodałem. Widzisz różnice. Tam są ostre Kąty i to się nie zmieni, nie rozleje.
1
@DiSBlaDE To jest ziomek niespotykane umaszczenie :D
https://zapodaj.net/images/f69d495d94118.png
0
@DiSBlaDE też z naszej hodowli.
https://ibb.co/1nf7s4v
https://ibb.co/NmfFqj6
I każdy jeden border ma opaski, chyba, że jest slatmerle albo bluemerle wtedy jest dużo plamek.
Widzisz różnice :)
0
@MesQueUnClub_87 to bluemerle po prostu fajnie plamaki się rozłożyły.
0
@MesQueUnClub_87 a to nasz FURIA też bluemerle.
https://ibb.co/GxcPHHV
https://ibb.co/nCY81Sr
I tak ma takie oczy. Haski klęka .
0
@DiSBlaDE myślałem że jakis czerwono niebieski pies, a to zwykly czarno bialy pospolity kolor
1
@Faro kolor pospolity, tak. Tylko chodzi o kontury. Nie owalne. O to chodzi.
0
@DiSBlaDE
uuuu gratulacje :) trafił się chyba najbardziej inteligentna rasa