- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1402 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1402 Culés
0
Ale Flick nauczył pokory kibiców Realu, teraz wszyscy sie boją manity a kilka miesięcy temu byliśmy pośmiewiskiem xD oby to utrzymać po klasyku
3
@Faro nie wszyscy , niektórzy są zdania tak jak i ja , że szybkie skrzydła i napastnik mogą nam narobić wielu problemów i wynik zapewne będzie na styku.
2
@Faro Pokory to nauczy jak uda mu się ograć RM na Bernabeu :) Na obecną chwilę jedynie nasza gra wygląda zdecydowanie lepiej od tego co prezentuje RM, jednak nie ma to jakiegoś mocnego przełożenia na punkty
0
@Faro Mam podobne odczucia jak przed pierwszym ligowym klasykiem Xaviego, obstawiałem wtedy dośc pewne zwycięstwo i bylo 4:0 na Bernabeu dla nas, także Flick może to pobić manitą.
0
@ShawnC tylko na te skrzydla nie ma kto zagrać, jeden jedyny Modrić coś potrafi w tej pomocy
0
@Faro ostatnio do Viniciusa kiedy nam strzelał bramkę grał Bellingham , jest też Modric .
Będą mieli też sporą przewagę jeśli chodzi o stałe fragmenty gry czy po prostu o silę bo mają wysokich czy dobrze grających głową Militao , Rudigera , w drugiej linii Bellinghama ,Tchouameniego czy Valverde .
Jak dla mnie to będzie mecz na styku .
0
@Faro Tego nie wyplewisz
PanOdWuefu
wczoraj, 23:38:42
Mimo ewidentnie nieoptymalnej formy, mało efektownej gry i braków kadrowych to myślicie że Carlo i Real to tacy frajerzy by dostać bęcki od niepokalanej UEFAlony? Wiedzą jaka jest stawka więc zepną poślady na maksa. Wygrana być może będzie wymęczona w bólach, ale będzie. Ja już oczami widzę jak Vinicius w swoim stylu robi z bordowych klaunów wiatrak i ładuje bramę.
0
@Faro Nie no klasyk zawsze jest odwrwany od wszystkiego i nigdy nie wiadomo.
Już były klasyki gdzie nasz walec albo walec Realu przyjeżdżał i nawet nie pisnął bo druga drużyna miała forme z kosmosu w dniu meczu.