- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1514 Culés
Gorące dyskusje
Batys
9
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
30 odpowiedzi
Kgorecki2500
6
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1514 Culés
0
Tak. Bogdana Klicha jako ambasadora w JuEsEj
1
@Kgorecki2500 Mam wrażenie że obecny rząd to za bardzo nie ma planu na triumf Trumpa.Coś jak PiS z Bidenem.
5
@FcPortoFan1999 Mam wrażenie,że akurat Jankesi mają gdzieś kto tu u nas rządzi i jaki ma stosunek do ich prezydenta i kierują się interesem swojego kraju,ewentualnie czasem przymilają się podczas kampanii na użytek wyborców polskiego pochodzenia. Wizyta Bidena za rządów PIS-u, który nieraz w niego uderzał medialnie najlepiej o tym świadczy. Tak więc żadne działania czy też zaniechanie działań władz polskich nic w tym temacie za bardzo nie zmieni.
1
@maroon Jankesi, to mają za przeproszeniem głęboko w czterech literach ten mały kraj nad Wisłą.To My, nie Oni musimy się martwić o dobre stosunki dyplomatyczne z nimi.
0
@FcPortoFan1999 A czy my nie jesteśmy strategicznym partnerem dla USA i wzorem do naśladowania jeżeli chodzi o pomoc Ukrainie i zaangażowanie w NATO? Słyszałem nie raz takie zapewnienia ze strony amerykańskich polityków, to chyba musi być prawda? xD
2
@Barcanajlepszyteam I My łykamy te przepiękne słowa jak pelikan.Te przytulanki Dudy z Zelenskim, dwa lata później wyglądają co najmniej dziwnie.
0
@FcPortoFan1999 Najgorsze jest to, że polscy politycy jeszcze bardziej chcą wchodzić (wiadomo w co) Ukrainie. Sikorski mówiący, że zestrzeliwanie rakiet nad Ukrainą, to nasz obowiązek itd. A oni bekę cisną z naiwnych Polaków.
0
@FcPortoFan1999 Właśnie sam podałeś powód,że nie musimy się o nic martwić. Cokolwiek byśmy nie zrobili to i tak maja nas gdzieś.
1
@Barcanajlepszyteam Nie wiem dlaczego(może to tylko moje złudzenie) ale Sikorski to troszkę przypomina mi Becka...nie jest to dobre porównanie-wiem. @maroon Zwykli Polacy, nie mają się czego bać.Polski rząd już tak.
0
@Barcanajlepszyteam wzorem nasladowania jesli chodzi o ukraine jest rosja