- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
0
Ależ strzał.
https://x.com/gromotapl/status/1858196861061943760
1
@NeroTFP1 Jeśli to jest autentyk z ostrą amunicją to gość z miejsca powinien iść siedzieć. Tak jak stoi, kajdanki i do pierdla. Jakim trzeba być idiotą, żeby kierować nabitą broń w stronę człowieka i przy niej grzebać. To nawet typy, które sobie robią kawalerski na strzelnicy nie robią takich rzeczy. Te dziadki tam w ogóle przechodzą jakieś badania okresowe? Ciekawe.
4
@MesQueUnClub_87 Właśnie nie przechodzą... I o to jest afera, bo to jest jedyna grupa społeczna, która ma dostęp do ostrej broni bez żadnej kontroli i badań. Oczywiście PSL ich broni.
2
@MesQueUnClub_87 No raczej ostrą
0
@NeroTFP1 Sędzia rodem z hiszpańskich boisk
0
@TheNekro94 Polski Związek Strzelectwa Sportowego masz na myśli?
0
@maroon Nie, myśliwych.
0
@TheNekro94 A czy takie fikcyjne badania cokolwiek zmienią według Ciebie? Nawet na prawo jazdy idziesz do lekarza i wypisuje ten kwitek od ręki.
0
@maroon Nawet jeśli tylko 10% tych dziadków nie wystawiliby pozwolenia to już byłoby coś. Normalny lekarz się zastanowi 2x zanim wystawi pozwolenie na broń typowi koło 80-tki (bo takich tam wielu), który ledwo widzi, bo sam może za to później beknąć, gdyby coś się stało.
Poza tym chodzi też o pewne zasady, dlaczego oni mają być zwolnieni z obowiązku badań lekarskich?
0
@TheNekro94 Pytanie czy faktycznie dochodzi do wypadków ze względu na stan zdrowia. I jak wyglądają takie statystyki.
0
@maroon Co chwile się słyszy, że myśliwy kogoś postrzelił, bo go pomylił z dzikiem... Skoro gość nie odróżnia człowieka od dzika, to chyba zdrowy do końca nie jest.
0
@TheNekro94 Bez komentarza.