- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1504 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
92 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
macio_944
4
Szczerze mówiąc trochę mnie zaskakuje ten ból, że nie będzie wersji na płytach GTA VI. Może... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1504 Culés
13
Z gorących dyskusji można wyciągnąć wniosek, że Rosja jest teraz w najlepszym momencie wojny lub najgorszym. Można też odnieść wrażenie, że z jednej strony Ukraina przegrywa i front się łamie albo kontratakuje i jest bliska zwycięstwa. Dziękuję za osintowców z tej poczytnej strony. Wszystko jest klarowne.
3
@BorzyKrzys Najlepsze jest to, że prawie we wszystkich dyskusjach, jest ekspert od wszystkiego. Nie ważne, co jest tematem dyskusji, bo on jest najmądrzejszy. Wyśmiewa ludzi, którzy mają inne zdanie, bo on przecież pozjadał wszystkie rozumy.
1
@BorzyKrzys narady sztabu wojennego wciąż trwają. Być może dojdziemy do jakiegoś consensu (nie wiem co to znaczy), to cięzkie tematy. Dajcie nam czas
0
@BorzyKrzys o dziwo Ukraina ma więcej czołgów niż na początku wojny a dostanie ich więcej.Z Chorwacji czy Australi
https://tech.wp.pl/ile-czolgow-zostalo-ukrainie-zaskakujaca-statystyka-strat-i-nabytkow,7094465078782912a
1
@Borneo A ludzi też ma wiecej czy mniej? I czy skądś im wyślą? Bo kacapom wysłali z Korei Płn.
0
@maroon a ruskich jest więcej czy mniej ?to wojnaZ tego co wiem połowa zginęła.
0
@BorzyKrzys Najlepszy moment wojny Rosja miała w lutym 2022, najgorszy jesienią 2022. Osint La Rambla pozdrawia i życzy smacznej kawusi.
0
@Borneo No niestety ruskich jest więcej. Niż Ukraińców. I ciągle mają rezerwy
0
@maroon tak nie szanują własnych ludzi dziś Biden wyślę i miny przeciw piechoty.Beda mieć ruskie trudniej
0
@Borneo Miny przeciwpiechotne można w ogóle stosować? Nie są one wykluczone przez jakieś konwencje?
0
@maroon są ale ruskie i usa nie podpisały tego a ruskie stosowały w ukrainie.Podobnie jest z bronią kasetową