- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1936 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
137
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1936 Culés
2
Jutro zorganizuje na La Bambie swoje pierwsze Q&A, także jak kogoś ciekawi jakaś sprawa to z chęcią odpowiem. Z góry uprzedzam, że nie odpowiem na pytanie o miejsce pracy, bo to zbyt oczywiste. Pozdrawiam LB
12
@okiemtypera_lucaxx95, co xD Ty organizujesz Q&A?
Coś mnie chyba ominęło, przepraszam
4
@FCB_dimiC No tak, jako integralna część LB i jeden z popularniejszych użytkowników strony, a przy okazji typer z pasji, świetny mąż, pracownik na medal, no i człowiek o złotym sercu - odpowiem na nurtujące pytania :-)
13
@okiemtypera_lucaxx95 Jakie jest twoje miejsce pracy?
11
@okiemtypera_lucaxx95 Jak to jest być przyszłym zdobywcą Złotej Piłki fcbarca.com za 2024 rok? Dobrze?
7
@okiemtypera_lucaxx95 gdybyś mógł wybrać tylko jedno: praca na kolei czy bukmacherka?
8
@okiemtypera_lucaxx95, XD no jednak rzeczywiście coś mnie ominęło. Podrzuć link do kanału na YT
3
@okiemtypera_lucaxx95 narcyz albo troll
8
@okiemtypera_lucaxx95, ulubiona piosenka?
- Jedzie pociąg z daleka.
12
@okiemtypera_lucaxx95 Czy jesteś konduktorem-gejem a jeśli nie to czy planujesz zostać?
4
@FCB_dimiC dziwie się że Ty jeszcze nie zorganizowałeś, przecież to tu normalne. Po niedzieli konto zakłada tutaj prezydent Andrzej Duda i też będzie organizować q&a. Tusk ponoć obiecał okolice świąt..
1
@okiemtypera_lucaxx95 a kim ty w ogóle jesteś?
1
@Comentateiro Wiem nawet kto by był jego asystentem.