- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
2
Ma rację?
1
@Marian_Pazdzioch Z punktu widzenia USA tak.
7
@Marian_Pazdzioch przede wszystkim to nie wyjdzie z żadnych struktur NATO :D
0
@Bykunn Wiadomo, że to szantaż, tym bardziej, że sam nie może tego zrobić.
0
@Kgorecki2500 Jego obchodzi tylko punkt widzenia USA :-) wiadomo, że tego nie zrobi, bo Europa szybko "zaprzyjaźniłaby" się z Chinami i USA miałoby raptem paru sojuszników na świecie i to raczej nie słynących ze swojej potęgi, ale raczej "dobrego" położenia na mapie.
0
@Marian_Pazdzioch ja go pod tym względem nawet rozumiem. W końcu jest prezydentem USA a nie prezydentem świata. Ma przede wszystkim dbać o interesy USA. Ja jestem przeciwnikiem wydatków na zbrojenia ale jeśli umówiliśmy się wspólnie na 2% PKB to warto żeby się tych zobowiązań wszyscy trzymali
0
@Marian_Pazdzioch bardzo dobrze robi. Z naszego punktu widzenia to super, że straszy. Wyjście z NATO wymaga zgody Kongresu, więc tego bym się nie obawiał, ale przekaz jest jasny - "zacznijcie poważnie traktować projekt NATO"
0
@Marian_Pazdzioch oczywiście że nie. Taka decyzja to samobójstwo USA, bo sprawi że Europa będzie szukać porozumienia z Chinami.
UE ma 10 razy silniejszą gospodarkę od Rosji. Jeśli Rosja wydaje na zbrojenia 10% PKB, to UE wystarczy 1% by przeznaczać podobną kwotę. I dlatego też jest mowa o 2% - w takim wypadku Rosja przestanie być jakimkolwiek zagrożeniem.
USA nie jest w stanie znaleźć partnera o podobnej sile co UE. Rosja nigdy nim nie będzie, a Indie potrzebują jeszcze na to kilkadziesiąt lat.