- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
tomaczo
1
@Bykunn a mnie bawi jak dzieci sie wypowiadaja na powazne tematy xd
76 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
1
Ograniczyć proste straty,rozwijać rzut za 3 i Jeremy będzie naprawde bardzo pożądanym zawodnikiem w lidze.
0
@Encore Niestety chyba nie w barwach Spurs.San Antonio, jako organizacja nie wydaje się na zespół aby w przyszłości znów będzie kontenderem do mistrzostwa jak chociażby było w poprzedniej dekadzie.
0
@FcPortoFan1999 chyba że wskrzeszą TD, TP i MG
3
@mekston @FcPortoFan1999 San Antonio potrzebuje gwiazdora na pozycji rozgrywającego do Wembiego.Taki który co każdą noc dorzuci pewne 25pkt i powyżej 5 asyst.Tu powinni szukac kogoś.
0
@Encore On jest tutaj troszkę One Man Army... @mekston A można tak wskrzeszać ich?
0
@FcPortoFan1999 Idealnym partnerem do Wembiego byłby taki Trae Young albo Devin Booker.
0
@Encore Booker by siadł bo już bardziej doświadczony w grach chociażby w finałach NBA, tylko że najpewniej za drogi i Słoneczka go nie puszczą nigdzie.
0
@FcPortoFan1999 Szczerze to ja bym rozwalil to Phoenix i oddał Bookera i KD za duza liczbe picków i poszedł w przebudowe.Ten projekt i tak nie ma zbyt duzego sensu.Tam nie ma druzyny mistrzowskiej
0
@Encore KD, to mógłby wrócić do pewnej Oklahomy i spróbować naprawić zepsute kiedyś relacje z drużyną bo co mu zostało?
2
@FcPortoFan1999 San Antonio ma drugą najlepszą przyszłość w lidze. Wielu młodych zawodników, na czele z Castlem, Sochanem i Wembanyamą, którzy mają po 20-21 lat.
Jeśli nie zniszczą ich kontuzje,
to za kilka lat będą w gronie drużyn walczących o tytuł. Szczególnie, jeśli uda im się znaleźć rozgrywającego na lata.
A teraz niech młodzi się uczą od Chrisa Paula, niech nabiorą doświadczenia w playoffach/playinach i za kilka lat widzimy się w finale konferencji.
Czołowi zawodnicy Oklahomy maja kilka lat więcej. A przecież dwa lata temu, byli w podobnym miejscu co dziś Spurs.
1
@Pressinho Czyli mówisz że potrzebuję cierpliwości kilkuletniej?