- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1101 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
mekston
3
Po fazie grupowej największe szanse na MŚ przyznawane są (wg buków)1. Francja2. Argentyna3.... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
shinthps
7
@Kgorecki2500 jakie złodziejstwo i jaka niemoralność? ktoś tworzy produkt i ma prawo sobie z... » Czytaj dalej
74 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1101 Culés
0
❗️???? La Liga are making sure that Barcelona's sale of VIP seat sales is guaranteed before the registration of Dani Olmo.
After what happened with Libero, where they did not pay the club, La Liga will no longer accept operations without an advanced payment.
6
@MatBac1991 i dobrze robią. Laporta przy Barca Studios w 2022 roku i 2023 roku wpisywał inne wartości niż dostawał i wysyłał do ligi. Jak ktoś jest oburzony, że Liga teraz nalicza Laporcie umowę z Nike tak a nie inaczej, niech sobie przypomni jakie wały robił rok temu i dwa lata temu. Zresztą w tym roku te cateringi wcale lepsze nie są.
1
@Nightraider W pełni popieram także działania La Liga. Sposób, w jaki Laporta stale omija przepisy, jest niedopuszczalny. I mam nadzieję, że nie uznają nawet żadnych gwarancji zarządczych, bo to kolejne obejście przepisów.
0
@MatBac1991 ale wiadomo, Tebas zły bo uszczelnia przepisy i dba o to, by było fair. Najpierw kombinowali z odroczeniem pensji, bo wtedy FFP inaczej działało, to potem płakali, że Liga każe im przewidywać że umowa piłkarza nie zaszkodzi klubowi przez ileś tam lat.
Potem zaczęli ogarniać sytuację sprzedażą aktyw, liga uszczelniła i znowu płacz, że nie będzie można robić na okrętkę.
Na koniec biorą firmy krzaki i wpisują liczby jakie przewidują a nie jakie dostają, płacz że liga to uszczelnia i chce widzieć przelew.
0
@Nightraider Tylko gdzie był wcześniej Tebas ?
1
@Lahey FFP w pewnej formie ustalali wszyscy podczas pandemii. Miało docelowo pomóc klubom wyjść z dna, bo praktycznie wszystkie kluby były wówczas niewypłacalne poza Realem. Bartomeu skorzystał z pierwszej z luk którą używał Laporta i tak mamy dziwne umowy Lengleta i De Jonga. Tebas zresztą nie zmienia prawa sam, on jest tylko arbitrem i jednym z głosów. Żeby zmieniać prawo, zbiera się także delegaci z klubów i to uchwalają. I nie dziwię się, że taki prezes Las Palmas czy Leganes może być zły jak Barcelona używa różne środki na granicy prawa, by obejść przepisy.