- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1224 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
66 odpowiedzi
Ilka
7
A po ciężkiej pracy dobry lodzik :) https://zapodaj.net/images/a19fde8b97e2d.jpg
25 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1224 Culés
1
Pomimo powrotu do zasady 1:1 zastanowiłbym się pięć razy przed powielaniem plotek o rzekomych transferach. Nie stać nas, jesteśmy biedni, utykający i śmierdzi od nas moczem. Najpierw musimy się umyć, ogolić, potem możemy wejść na rynek i poszukać szans.
7
@LOPEZ16 pisz w swoim imieniu. Ode mnie moczem nie wali.
12
@Safrani trochę tak
4
@LOPEZ16 Ty Lopez chyba pisałeś ten post będąc w jakimś podziemnym przejściu blisko dworca w Bytomiu, że takie skojarzenia Ci przyszły do głowy?
0
@LOPEZ16 Który to już raz trzeba tłumaczyć ludziom, że nikt za dany transfer nie płaci jednego roku. Prawie wszystkie płatności są rozłożone na kilka lat. Wystarczy mieć np 1/4 kwoty za piłkarza, bo i tak płatność będzie rozłożona na 4/5 lat. Skoro znaleźli część kwoty na Olmo, gdy mogliśmy wydać tylko 1/4 zarobionych pieniędzy, to i znajdą teraz, gdy wrócili do zasady 1:1.
0
@Arden ale ja to wiem, raz, że to skojarzeniowa metafora, a dwa, że właśnie przez takie rozkładanie wszystkie na raty i kupowanie piłkarzy w majestacie nieroztropności, dzisiaj znajdujemy się w takim, a nie innym miejscu. Powrót do zasady 1:1 okupiony tym, że nie mogliśmy zarejestrować dwóch zakupionych piłkarzy to żaden sukces, to porażka.
0
@LOPEZ16 Już bym nie przesadzał z tym, że w takiej sytuacji jesteśmy przed płatności rozłożone w ratach. Głównym problemem był covid, bo Barcelona straciła mnóstwo pieniędzy, bo grała bez kibiców. Można też napisać o ogromnym kontraktach i premiach dla piłkarzy za czasów Bartomeu, czy kupowanie zawodników za ogromne pieniądze, którzy sportowo nic nie pomogli, co za czym idzie nie zdobywalismy pucharów, za które są spore pieniążki.