- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1592 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
77 odpowiedzi
DiSBlaDE
3
@macio_944 @PatrychoO @maroon @agaFCB @Spider_Man @PIWOSZ89 Co jest z Wami?! Jesteście w wieku... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1592 Culés
24
Nie rozumiem jak można tak otwarcie faworyzować Madrycioków. Przecież to nie jest tak, że to tylko my - źli kibice Barcelony mamy jakiś kompleks, bo wystarczy śledzić profile dotyczące piłki nożnej i to wszystko się tam powiela. Później i tak wyjdzie taki pajac jak Winicjusz Junior i będzie robił pokazówki, że on tylko chce grać w piłkę, a wszyscy go prześladują.
Szkoda, że się chłop nie urodził z 15-20 lat wcześniej, bo R10, Kace, czy Neyowi do pięt nie dorasta.
0
@Kozinho. No to ci wytłumaczę, bo to banalnie proste.
Prezes Rfef - Madryt
La Liga - Madryt
Szeryf sędziów - Madryt
CSD - Madryt
No i Perez z bardzo mocnymi koneksjami Madryt.
1
@Kozinho. Szkoda, że nie gra w Anglii. Szybko by go wyjaśnili. A następnym razem niech bramkarz mu po prostu porządnie odda. W koncu to tylko 2 mecze zawieszenia
10
@Kozinho. Ta poprawność polityczna to rak na świecie, ja to widzę nawet na własnym przykładzie. Brałem 3 lata temu @Kessie to on mnie po stopach całował, że to wyciągnąłem z Zimbabwe, a dzisiaj on się naogląda takiego Viniciusa i za cwany się robi. Tu jakaś gadka, że jakaś premia, że może jakaś umowa o pracę, bo on wyczytał, że powinna być ( 3 lata temu nie umiał czytać). Boję się w jakim kierunku zmierzamy, naprawdę co to będzie za 5,6 lat? Już teraz jest ciężko.
Chciałem zrobić edit, bo widzę, że napisałem "to", a nie "go", ale po namyśle stwierdziłem, że ta forma jest odpowiednia, bo właśnie takie sytuacje doprowadzają do tego, że na świecie jest coraz gorzej. Dziś zacznę go traktować jak człowieka, a jutro będzie chciał być moim Panem, trzeba stawiać jasno pewne granice, bo jeśli nie zrobisz tego w odpowiednim momencie, to zacznie się dziać to co widzimy w sprawie Viniciusa
5
@tbas wszystko zgoda, ale oni się nie pierdolo w tańcu, a to już trochę mnie zadziwia
@SinMistico w PL to by na pewno szybko spokorniał
@Luciano99 tlumaczylem mu, że to on powinien być wdzięczny i dopłacać za możliwość w pracy w młodym i dynamicznym zespole (no z wyjątkiem @Comentateiro ), ale on swoje
3
@Kozinho. Jutro wrzuca w się Negreide, Olmo, dużo tematów zastępczych i włala wszyscy zapomną o Vinim