- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1349 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
64 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
July_6_BcN
14
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1349 Culés
1
Jakby Barca zgarnęła Nico to pomyśleć ile by wiatru robil z tym Yamalem. Ludzie mówią, że slaby ale ostatnio wejściem w polfinale pokazał jakość. Ma tylko za słabych partnerów do gry
3
@Faro co pokazał xd? Przecież jak wszedł to nic nie zrobił xd. Nawet nie jest top3 graczy Bilbao obecnie ale ma za słabych kolegów xd, to nie ,,9" że jest zależny od zespołu
0
@BORO_12 zrobil kilka akcji po wejściu, jak mam Ci wymienic co zrobil. Odpal powtorke z jego wejściem na plac
0
@Faro Zjechał z formą po zamieszaniu z transferem latem i trzeba to głośno powiedzieć :P Nie wiem, czy jest teraz nr jeden do transferu, są chyba lepsze opcje, nawet Rashford na pół roku.
1
@kuz Nieźle przesadziłeś z tym Rashfordem
0
@kuz dla mnie tam jest sufit wysoko i ma skilla, ogladalem troche Bilbao po Euro i gral bardzo dobrze. On w Barcy by mial nowa motywacje, bo umiejętności ma
1
@MesQueUnClub96 Z niczym nie przesadziłem, bo Rashford to nie jest jakiś top i młody talent, ale wypożyczenie bez opcji wykupu na pół roku? Zero ryzyka a jakość na pewno większa niż Torres. @Faro Trochę ryzyko wykładać kilkadziesiąt milionów licząc, że u nas odpali. Pewnie by odpalił, ale wiadomo jak jest.
1
@Faro 0 kluczowych podań, 0 udanych dryblingów, 0 udanych wrzutek, 1 strzał w środek bramki
0
@kuz Torres nie jest zawodnikiem na podstawę, ale na rezerwę gdzie w Barcelonie jest zmiana stylu jeśli chodzi o grę 9tki to na pewno się przydaje, tym bardziej że od biedy może obskoczyć słabo obsadzone u nas lewe skrzydło. Rashford jest wrakiem piłkarskim, taka prawda