- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1462 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@Kozinho. Dla mnie mega nieodpowiedzialne jest klepanie jęzorem przed mediami a przed prokuratorem... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1462 Culés
4
Co do De Jonga, niestety ale szanse na jego odejście tego lata nie są jakieś wielkie. Z punktu widzenia finansowego i życia w mieście takim jak Barcelona to lepszego miejsca nie znajdzie. Jedynie zastanawia mnie czy mimo wszystko nie poświęci tego żeby po prostu grać w piłkę. U nas sygnał powinien być jasny. W każdym możliwym meczu ławka i brak gry. Czy przy takich brakach w regularnej grze przez 1,5 roku będzie w stanie wyrwać gdzieś indziej kontrakt i wrócić na w miarę dobry poziom? Zastanawia mnie co wybierze holender, być może do tej pory się łudził że jednak będzie grać u Flicka i może zmieni zdanie z końcem sezonu i odejdzie gdzieś. Oby, bo to by nam dużo pomogło.
0
@Toretto Flick musiałby go całkowicie odizolować jak Ansu, by takie coś zadziałało. Wtedy Holender faktycznie traci- mundial i potencjalni nabywcy będą mniej skorzy dawać kontrakty typu 15 mln euro brutto. Tylko ta metoda ma też inny skutek- spada doszczętnie wartość sprzedażowa piłkarza (na co sobie Barcelona nie może pozwolić), palisz ostatecznie most z piłkarzem, co za tym całkowicie ubijasz temat przedłużenia umowy (klub chce wdrożyć do lata, bo można na tym skorzystać w FFP, zimą to już będzie musztarda po obiedzie).
Najmniej niebezpieczną opcją jest to co robi Flick- wpuszczać z ławki, czasem dać pograć od pierwszej. Utrzymuje w ten sposób pewien status i można tylko liczyć na to, że jakiś silny klub się zainteresuje i zadowoli finansowo piłkarza. Póki co głównie go wypychali do Manchesteru i nie dziwię się że piłkarzowi się zupełnie to nie podobało.