- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1713 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
148
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Conradxc
3
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
norbi77
11
I o tym kiedyś pisałem...Porównuje się obecne gwiazdy i ich dorobek strzelecki do gwiazd z... » Czytaj dalej
11 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1713 Culés
7
tym razem sąd nie zawiódł
0
@Pedri16Future i pięknie, niech zgnije.
0
@pioz123 Mimo wszystko nie tak pięknie bo będzie nierób żył z naszych pieniędzy.
0
@Hindus ale jakie to życie? kraty, koledzy spod celi, kraty i koledzy spod celi i tak w nieskończoność. Po roku - 1,5 już mu się znudzi to życie.
0
@Hindus wyłącznie chodzi mi o sprawiedliwość. A niestety na to drugie wpływu nie mamy.
0
@Hindus Najważniejsze, że taki odpad do końca życia będzie za kratami, a nie na wolności.
2
@fart Z pewnością, ale ja mimo wszystko nie widzę sensu w dożywociu.
Więzienie ma służyć do resocjalizacji, jeżeli sąd uzna że ktoś się nie nadaję do resocjalizacji to moim zdaniem nie powinien dostać dożywocia, wtedy taka osoba powinna dostać krzesło bądź inny specyfik. Po co trzymać w więzieniu osobę która i tak już się nie naprawi i nigdy z więzienia nie wyjdzie? (Oczywiście wiadomo że 3/4 skazańców i tak się w więzieniu nie "resocjalizują" po wyjściu)
1
@Hindus być może Ty nie widzisz, ale statystyka już tak. W miejscach gdzie jest kara śmierci przestępczość jest na ogół wyższa niż w tych gdzie tej kary nie ma. Oczywiście porównania 1:1 nie ma, a takie porównania bazują głównie na przypadku USA, gdzie stany z najwyższą przestępczością to stany z karą śmierci.
I ma to sens. Po prostu dożywocie jest dużo bardziej dotkliwą karą niż kara śmierci.
1
@Hindus to co napisał @Pressinho plus było już tysiące razy mówione że np w USA proces doprowadzający do wykonania kary śmierci plus samo wykonanie jest droższe niż utrzymywanie więźnia do końca życia w więzieniu.