- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1672 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
101 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1672 Culés
0
Wszystko wygląda spoko poza stratą paru pkt w lidze do Realu tylko nasycenie liczbą boiskowych minut dla Kounde , Raphini , Yamala nawet Cubarsiego jest o tyle dziwne , zastanawiąjące co bezsensowne.Flick może nie chce zburzyc mentalności zwycięzców dlategk dalej pozwala im brykać po boisku do końca meczu zgadzając się na delektacje wygraną , zgrywaniem itd tylko jaki to ma sens w drugiej połowie z Valencią ? Co te minuty dadzą Kounde i tym nastolatkom ? Nie tylko nogi wymagają odpoczynku ale też głowa aby nabrać głodu piłki na nowo , odsapnąć.W meczach z teoretycznie słabszymi rywalami wygranymi do przerwy gramy dalej niemal filarami drużyny.Oby odpukać ale jak na wiosne przydarzą się kontuzje bardzo nietypowe to szlag mnie trafi.Sam Messi często decydował choć dopiero w wieku 24 lat że chce dalej zostać na boisku ale i ten manewr nie wychodził perfekcyjnie to co powiedzieć o chłopcach bo tam trzeba nazwać Yamala , Cubarsiego czy wątłym Raphini , jeszcze o Casado.Kounde może zdrowie ma jak koń trzezzaoraćaorać jedynie dziadek Lewy odpoczywa.Pamiętacje ciągłe granie MSN ? Wiadomo jak to się skończyło oby nie tym razem
0
@BarcaFan20048989
Cubarsi oraz Balde zagrali tylko pierwszą połowę
Raphinha i Pedri zjazd do bazy w 64 minucie
Kounde 79 minuta zjazd do bazy
Z podstawy został tylko Lamin do końca, przy czym trzeba zauważyć, że wczorajszy mecz to była bardziej gierka treningowa (śmiem twierdzić, że na treningach jest większa intensywność). Także na prawde nie ma sensu ciągle płakać o te zmiany, Flick poza meczem w Pampelunie z Osasuną bardzo dobrze zarządza kadrą.
Nie mamy 10 zmian co mecz żeby zmieniać całą drużyne. Pewien Włoch nawet przy pewnym prowadzeniu trzyma swoich najlepszych zawodników do 80 minuty a i tak nie zawsze wykorzystuje limit zmian.
0
@Jimmydeska za mało tych zmian , nie w tych minutach przy takich wynikach kalendarzu i wieku :) granie przeciwko takiej Valencii może jeszcze rozprężyć