- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1491 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1491 Culés
3
Dokładnie za rok minie mi ćwierćwiecze
1
@VegetaPolska wnioski ?
0
@VegetaPolska Ja w Twoim wieku byłem starszy
8
@VegetaPolska Dziwny sposób, żeby powiedzieć, że obchodzisz dziś urodziny.
5
@gumaz plan jest taki żeby w kolejnym ćwierćwieczu podejść na dystans mniej niż 5 metrów do dziewczyny innej niż babcia / mama / siostra
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mekston mój plan do 25 urodzin to zrobić setkę poniżej 9.85
0
@VegetaPolska Dopiero po 3 dekadzie odblokowują się DLC. Kto jakie będzie miał to zależy od osoby, jedni mają ból pleców, innym siadają kolana, ktoś dostanie kamienie nerkowe. A to wszystko zupełnie za darmo.
0
@gumaz że za niedługo umrę.
3
@misterio może, też już nie za bardzo chce mi się o tym mówić, że mam urodziny, na Facebooku usunąłem powiadomienie o urodzinach, żeby mi ludzie nie pisali. Jakoś przestałem to lubić, nie jestem atencyjny. A dodać do tego to, że kiedyś zostałem osrany i pamiętali o mnie tylko najbliżsi a reszta znajomych udała że mnie nie zna, to zbyt przyjemne nie było.
1
@VegetaPolska dobrze zrobileś, ja też usunołem i tylko nieliczni pamietaja ;) a tak każdy udawał.
1
@gumaz powiem więcej, wtedy to był jeden z gorszych dni w życiu, popłakałem się. Mam dużo znajomości, a tylko kilku kolegów o mnie wtedy pamiętali. A rok wcześniej miałem 18 i było przeciwnie. Dużo osób pamiętało wtedy. Teraz dziewczyna, z którą się prawie nie znam, ale piszemy, poznajemy się, choć tak bardziej na luźno, no i też nie cały czas, zobaczyła i napisała na snapie. A osoby z którymi się znam kilkanaście lat nie. @misterio
0
@VegetaPolska to jest właśnie życie. @FcPortoFan1999 prawda?
0
@gumaz Niech się przyzwyczaja.