- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1480 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1480 Culés
23
Ciśniecie po Lewym, a przynajmniej w 3 akcjach dzisiaj, kiedy partnerzy mogli mu dograć na pustaka, to tego nie zrobili. Bardzo słabo z nim współpracują, ja się nie dziwię jego frustracji.
Poza tym chyba nie pamiętacie, jak niepewne były karne, gdy Messi je wykonywał. Ja marzyłem o pewniaku pokroju Cristiano przy rzutach karnych i w końcu go mamy.
1
@PJ777 Lewy dziś dobry mecz. Nie można powiedzieć, że był niewidoczny. Walczył i miał pozycje. W ogóle jakiś kwas powstał, bo każdy z 3 napastników pod siebie. Aby samemy tylko oddac strzał.
7
@PJ777 Jedyny który widzi i umie zagrać prostopadłą piłkę do Lewego czy kogos z przodu to Olmo. Olmo nie gra i Lewy nie ma piłek , takich na napastnika, prostopadłych i nie ma goli. Wraca do środka boiska żeby mieć piłkę.
5
@Sebolinho wydaje mi się że nie z kwestią umiejętności i przeglądu pola jest problem tylko z pazernoscią ze strony raphini i yamala :) rozumiem chęci zdobywania bramek ale ta dwójka ostatnio przesadza :)
2
@PJ777 Pomocnicy zapomnieli że służą do pomocy w dostarczeniu piłki napastnikowi
3
@PJ777 Mi się Lewy dzisiaj bardzo podobał. Grał mądrze, z sercem, dla drużyny, nawet pracował w obronie jak na siebie. Był często dobrze ustawiony w polu karnym, ale albo zablokowali mu strzał, albo koledzy nie dograli dokładnej piłki. Jasne, potrafi grać lepiej, ale ja bym się go zbytnio za dzisiejszy mecz nie czepiał.
2
@Marjando Oj , dokładnie w punkt. Jakby ta dwójka była jak kiedyś Leo i Ney dla Suareza , to Lewy miałby już ze 30 bramek.