- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
5
Szczęsny początek w Barcy miał słaby. Błędy, złe decyzje, czerwona kartka. Czas jednak pokazuje, że to wszystko było związane z brakiem ogrania, bo przecież facet już 3 miesiące grzał dupę na słoneczku, zapewne nie trenował tak jak wcześniej, nie trzymał diety i opuścił futbol mentalnie. Mija kilka meczów, w których Flick konsekwentnie na niego stawia i zaczynamy widzieć Wojtka wracającego do topowej dyspozycji, a będzie tylko lepiej. Właśnie dlatego Niemiec na niego postawił, bo wiedział, że Polak wróci na topowy poziom. I wrócił. Do tego jest naszym talizmanem. 10 meczów z Tekiem w bramce i 0 porażek. Piękna sprawa.
1
@Krzty Wojtuś absolutny top, w mojej opinii nawet jak Mats wróci to jeśli Szczęsny zdecyduje się przedłużyć swój powrót z emerytury to powinien zostać naszą jedynką.
0
@Krzty ciężary mogą przyjść z drużynami typu real, Liverpool, psg. Z drużynami gdzie mają szybkich i dobrze wyszkolonych zawodników. Wtedy może znowu wrócić problem z wyjściami do piłki, nie oszukujmy się ale drużyny z La Ligi nie dysponują takimi zawodnikami jak topowe drużyny Europy. Ale żeby nie było, osobiście jestem fanem Wojtka w Barcelonie, i czuję się o wiele pewniej niż z Penia, z nim przy akcji ofensywnej cały czas czułem że coś może zaraz odwalić, z Szczęsnym jestem pewien. Na lini niebo a ziemia, wyjścia do wysokich piłek bez konkurencji.
2
@Dzejkob97 zdecydowanie. Na lini gra bardzo dobrze (to raczej każdy wiedział) ale i daje dużo spokoju na 5 metrze przy dośrodkowaniach, z tym Mats miał mega problemy. Co się też rzuca w oczy to że on każdy strzał chociaż próbuje bronić. Wczoraj przy tym spalonym poszedł hazard i się rzucił w drugi róg ale próbował. Mats by zrobił swoją słynną pozę z lewą ręką w górze i odprowadzaniem piłki wzrokiem.
1
@Cvzx Pełna zgoda, ta jego specyficzna gra nogami też może wyjść na plus. W wielu sytuacjach mam wrażenie, że Pena lub Mats próbując coś rozegrać podawali do przeciwników i robił się smród, natomiast Wojtuś bez kalkulacji znając swoje możliwości zagra słynną lage na Robercika i jest okej:)