- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1608 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
97 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
42 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1608 Culés
0
Kanada jest coraz bardziej źle nastawiona do usa bojkotuje produkty usa , odwołują wakacje w usa, gwiżdżą na hymn usa.
Jak go nazwał trump gubernator Kanady mówił że może na jakiś zasadach wejdą do ue .3 umowy maja podpisane .Ciekawie jak można spieprzyć relacje.
https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/kanadyjczycy-buntuja-sie-po-grozbach-trumpa-nikt-nie-chce-juz-jechac-do-usa/b6bl6vc,79cfc278
1
@Borneo "odwołują wakacje w usa" - Trump się popłakał gdy o tym przeczytał.
Ze śmiechu.....
0
@maroon możliwe że tak było zawiesił wprowadzenie cel na miesiąc;)
0
@Borneo Do UE nie wejdą. Mogą podpisać umowy o korzystnym handlu ale do samej org. nie wejdą (a na pewno nie powinni xD)
0
@Kgorecki2500 Też tak uważam. Jak niby jeden ze stanów USA mógłby funkcjonować w ramach UE.
0
@Kgorecki2500 mogą jakies dobre umowy podpisać.W dobie wielkich państw ie może się powiększyć potencjalnie ma kim powiększyć
0
@maroon a jakiś stan usa chce wejść do ue.Duńczycy chcą kupić Kalifornię bo jest im potrzebna;)
0
@Borneo Piszemy o Kanadzie jakbyś nie zauważył. Skoro Trump o tym mówi, to prędzej czy później do tego doprowadzi, bo nie rzuca słów na wiatr
1
@Borneo W dobie wielkich państw, UE nie przesunie Kanady do Europy :p
https://zapodaj.net/plik-jEBtFvXRGm
0
@Kgorecki2500 w dobie dzisiejszych czasów można prawo zmienić .
0
@maroon nie zmusisz nikogo zaatakuję ich no jest taka możliwość stanie się putinem obaj chcą ziemie
1
@Borneo Tego już nie jestem pewny ale to chyba z Traktatu Lizbońskiego (?) wynika a nikt nie będzie zmieniał traktatów dla jednego państwa
0
@Kgorecki2500 wszystko kwestia interesów