- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1148 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1148 Culés
1
Golizadeh odznacza się nieprzeciętną inteligencją piłkarską jak na warunki polskiej piłki kopanej.
1
@Comentateiro niesamowite odrodzenie. Chociaż ja osobiście wolę Patrika Walemarka. Przewyższa naszą ligę
1
@Lucyffffer1922 Jakie odrodzenie? Przyszedł z kontuzją, potem znowu kontuzja. Wyleczył się i teraz gra chyba na swoim normalnym poziomie. Gdyby nie ta kontuzja, to nie sądzę, by Lech był w stanie go pozyskać.
2
@Dari0G no to sam sobie odpowiedziałeś jakie odrodzenie :) więc nie za bardzo wiem na co mam odpowiedzieć
0
@Lucyffffer1922 Sformułowałeś to tak, jakby miał jakiś spadek formy i grał źle, a teraz się odbił. A on przecież, odkąd się wyleczył do końca, jest jednym z najjaśniejszych, jeśli nie najjaśniejszym punktem Lecha. Nawet w meczach, gdzie Lech dał ciała, on się starał, pressował, próbował kreować sytuacje. Po prostu walczył. I to nie jest typowy tzw. "walczak" od gryzienia trawy, on ma wysokie umiejętności techniczne ( jak na naszą ligę) i tę tzw. boiskową inteligencję. Widać to po samych ocenach pomeczowych użytkowników KKSLech.com, gdzie zwykle zbiera wysokie oceny, nawet po kiepskich występach Lecha jako drużyny.
1
@Dari0G Ali nie miał formy właśnie przez kontuzje. Było widać braki fizyczne a szczególnie mentalne. Jak się odbudował w głowie to pokazuje że kawał z niego pilkarza. Osobiście przestałem wierzyć że pokaże coś w Lechu a teraz sypie głowę popiołem. Chociaż jak go Lech kupił to się cieszyłem bo widziałem jego parę meczów sprzed kontuzji i jak gral na mistrzostwach świata czy też w eliminacjach.