- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 822 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
Marcelinho99
7
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 822 Culés
0
Bardzo pozytywne nastawienie tutaj widze przed sobotnim starciem. Dla mnie Real, to zawsze Real, do tego walczą o wszystko. Szczerze mam duże obawy widząc naszą formę , a przeciwnicy mają zawodników którzy jedna akcją z niczego mogą zmienić losy meczu. Do tego statystycznie ile z kolei meczów możemy z nimi wygrać :) W końcu przegramy, oby tylko nie w sobotę, już lepiej w lidze.
5
@mmaciass a ja jestem pozytywnie nastawiony widząc formę przeciwnika xD
0
@Destroyer_of_Worlds ja jakoś mam obawy że fartem przecisną kolanem jak to mają w zwyczaju.
0
@mmaciass jestem tego samego zdania co Ty. Real, to Real. Zdarma racji nie wzięło się powiedzenie, że „El Clasico rządzi się swoimi prawami”. W tym meczu może wydarzyć się wszystko. Nie jest dobrze skreślać przeciwnika. W szczególności, że to wciąż Real Madryt. Forma jaką prezentują nie jest dobra, natomiast trzeba brać pod uwagę, że ich 1 kontra może spowodować utratę bramki przez Nasz zespół. W ostatnim meczu pokazaliśmy de facto brak skuteczności, bo przy tylu strzałach, co najmniej 1/3 powinna być zamieniona na gola. Dla mnie osobiście wystarczy 1 strzał więcej od Realu, który zamienimy na gola.
0
@mmaciass ja mam duże obawy przed tym meczem i jak sobie pomyślę o tym meczu ta aż brzuch mnie boli. Boję się że Real to wygra i nadomiar złego złapią wiatr w żagle i jeszcze wyszarpie nam ligę i po takim słabym sezonie zdobędą 2 trofea a my zostaniemy z niczym ehh. Obym się mylił daj Boże
0
@Swistus172 @ArcziArtt no mam bardzo podobne przeczucia, choby dlatego jak widzę co mecz z byle Mallorcą te latające piłki za linie naszej obrony gdzie o spalonym decyduje paznokieć. Real będzie grał takie piłki a Vini i Mbappe to bardzo szybcy piłkarze co potęguje ryzyko błędu w ustawianiu linii.
Oczywiście obym się mylił.