- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1579 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1579 Culés
1
@Comentateiro Dzisiaj miażdżymy Inter czy wygrana jedną bramką?
1
@Pawel13sz Z obecną formą szanse na miazgę są raczej nikłe.
3
@Pawel13sz Zgadywanie wyników to hazard - gdybym trafiał zawsze, spałbym na kasie.
Powiem ogólnie - bierzemy ten mecz dzisiaj. Wygramy, ale zakładam, że raczej niewielkim rozmiarem. Z Realem zakładałem 2 bramki przewagi, bazując na słabej formie Realu, jednak Barca nie jest tak napakowana jak jesienią. Są słabsi fizycznie, brakuje świeżości.
Jest jeszcze jedna możliwość - Barca oszczędzała się na Inter, a dziś pokaże wariant z pierwszego meczu z Dortmundem. Inter ratuje sezon, więc zakładam determinację. Poza tym są wyrachowani i doświadczeni. Dwumecz z Bayernem uświadamia, że to zespół do ugryzienia. Stawiam Barcę wyżej niż Bayern.
2:1 lub 3:1.
A co Ty przewidujesz po trafnym wytypowaniu wyniku z Realem?
2
@Comentateiro 4:1
0
@Pawel13sz Przegramy 1:2
0
@Pawel13sz Wygraną 1 golem biorę w ciemno.
0
@mateusz33 Optymista
1
@Pawel13sz Z tym miażdżymy to raczej nie powinno być miejsca! Kto i kiedy zmiażdżył Inter a zwłaszcza w półfinale Ligi Mistrzów powiedz mi? Za rzekome zmiażdżenie uważam pokonanie ich minimum czterema golami a osobiście nie pamiętam kto ostatnio w takich rozmiarach ,,zmiażdżył" Inter? Jeśli my dzisiaj wrzucimy im 3 gole nie tracąc żadnego, to będzie nasze apogeum i w moim mniemaniu taki wynik da nam awans do finału...
1
@FCBparasiempre Barcelona będzie pierwszym zespołem w tym sezonie, który strzeli im 4 gole. Tego Tobie i innym życzę :)
1
@Pawel13sz No to trzymam cię za słowa, ponieważ od 22 lat nie wygraliśmy z nimi więcej niż różnicą 2 goli...