- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1300 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1300 Culés
9
Mamy to! Henryczek z GOTY:
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @clyde @Luciano99 @Lionel_Messi10 @4drian0
1
@Kgorecki2500 Nie, bo Death Stranding 2 :P
0
@Kgorecki2500 gdyby nie Ghost of Yotei w październiku sprzedałbym PS5 już teraz. GTA pewnie od razu na PC będzie
0
@Kgorecki2500 czyli na wrzesień będzie
0
@paweuwarrior Nie będzie, podali już wcześniej info, że najpierw wydadzą na konsolę :/
2
@Tabaluga37 Bo najpierw trzeba przetestować, naprawić i dopiero gotowy produkt wydać na PC :)
0
@tadzik447 Gdyby to jeszcze była dobra seria :p Jedynka była mech
1
@Kgorecki2500 dla mnie Expedition 33 jednak. :D
0
@tadzik447 Generalnie zoptymalizowanie gry pod różne konfiguracje PC jest znacznie trudniejsze i bardziej czasochłonne. Ja osobiście cierpliwie sobie poczekam na wersję na PC. Mam tylko nadzieję, że przyłożą się bardziej do single playera w porównaniu do GTA V.
1
@Tabaluga37 może nie być na premierę ale jeżeli gra wyjdzie w maju to na PC też będzie w 2026 ale na późną jesień
0
@paweuwarrior Zobaczymy :) na obecną chwilę ciężko coś powiedzieć więcej o terminie wydania na PC, ale pewnie będzie tak jak piszesz tzn. odstęp około pół roku pomiędzy premierami.
0
@Kgorecki2500 Możesz się zdziwić bo Clair Obscur Expedition 33 to jest bardzo dobra gra.
1
@Kazragore Może być dobra ale Henryczek jest lepszy
1
@Tabaluga37 choć może trzeba pohamować entuzjazm... Na GTA V trzeba było czekać ponad półtora roku ale to były inne czasy. Dzisiaj rynek PC jest mocniejszy niż 10 lat temu. Pożyjemy zobaczymy