- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1411 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
L4ngusta
13
Panie i Panowie. Żenię się dzisiaj. Jeśli bym się nie pojawił na la bambie to szukajcie mnie... » Czytaj dalej
8 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1411 Culés
2
❌ Uwaga na fejki ❌
Chyba będę musiał robić z tego jakąś serię...
Pamiętacie Dietera Hamanna? Po internecie zaczęła latać jego wypowiedź o Yamalu po finale Copa del Rey:
"Lamine Yamal radzi sobie teraz dobrze, ale to, co zrobił podczas świętowania pucharu, było niepotrzebne. Dlaczego nosił dwie pary okularów? Jaki był tego sens. Myślę, że piłkarze Realu Madryt stracili panowanie nad sobą, kiedy go zobaczyli — po prostu nie było to potrzebne. Może robić, co chce, dopóki dobrze sobie radzi na boisku, ale ktoś powinien mieć oko na jego zachowanie."
Tak, wiem. Hamann zasłynął z różnych odklejek jako "ekspert" (chociaż teraz cholera wie czy to też nie był fejki), ale... no nie powiedział tak :=]. Nie ma żadnej jego takiej publicznej wypowiedzi po finale Copa del Rey, ale jest za to jego wypowiedź po meczu przeciwko Interowi w LM, gdzie... wręcz zachwyca się Laminem:
"- To co robi Lamine Yamal to szaleństwo. Jest graczem stulecia. W wieku 17 lat rozegrał już 100 meczów dla Barcelony. We wszystkim, co robi, widać ogromną spójność. To jest niezwykłe - ocenia niemiecki ekspert telewizji Sky Sports."
https://sport.sky.de/fussball/artikel/didi-hamann-kolumne-ueber-bayern-kim-lamine-yamal-barcelona/13359137/33896
Tu po polsku, żeby nie patrzeć nawet na ten szatański język.
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/1186189/ekspert-jest-pewny-inter-jest-w-lepszej-sytuacji
0
@Danny Gaucho Był sztywnym biegającym jak na szczudłach betonowym ultra defensywnie grającym pivotem.A jego rozumienie futbolu jest raczej na poziomie lat 30-tych gdy futbol dopiero zaczynał zdobywać popularnosć,dlatego jego wypowiedzi na temat Lamina latają mi jak gówno przy spuszczanej wodzie.
0
@Danny Gaucho Jesli potrzebujesz dużo fejkowych wiadomości włącz tv republika.Gwarantowane odciski na palcach.