La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1438 Culés

0

Ekspedycja 33 ukończona - cholera, od Eldena nie spotkałem się z tak piekna wizja artystyczna.

Ciężko mi uwierzyć, że taką gierkę wystrugali francuzi. Jakby ktoś mi nie powiedział z buta zakładałbym, że gram w Japońską produkcje. :D

0

@marcin62 Ja mam 15h nabite, w ile skończyłeś? Chociaż jak dla mnie i tak KC2 grą roku, Francuzi na drugim

1

@Luciano99 35h na liczniku, mogłem wycisnąć więcej bo mam jeszcze trochę aktywności pobocznych do zaliczenia - głównie opartych na walce ale fabułka mnie tak wciągnęła że delikatny rush wleciał xD

1

@marcin62 Fabuła i gra piękna, ale te poboczne zadania w ogóle mnie nie ciekawią, trochę zapychacz, też lecę główny wątek

1

@Luciano99 no na aktywności poboczne ewidentnie budżetu brakło - z tego co sprawdzałem to nic bardziej angażującego tam nie ma

aczkolwiek jak ktoś polubił system walki na tyle żeby spędzić w grze dodatkowy czas to znajdzie kilka wyzwań poza-fabułkowych dla siebie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?