- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1115 Culés
Gorące dyskusje
GreenNinja55555
13
Hej hej. Jestem tutaj właściwie od już dłuższego czasu, ale zarejestrowałem się dopiero... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Kessie
22
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1115 Culés
2
Hugo Ekitike 22 gole i 11 asyst w Eintrachcie we wszystkich rozgrywkach.
Jest życie po Marmoushu?
Ehitike, Cherki, Akliouche w Monaco.
Jeszcze obecna gwardia Francuzów ma lata gry przed sobą a tu już kolejne wilczki pukają do 1 drużyny.
1
@escarabajo Te wilczki to jednak 2 klasy niżej od byłych MŚ.
0
@PatrykBarca oczywiście. Dziś jest Mbappe, Dembele, Thuram czy Kolo Muani, za chwilę ze sceny zejdzie Griez a poza tymi których wymieniłem mamy jeszcze Doué czy Barcole. Francja znowu 3 jedenastki wystawi, a przynajmniej w napadzie.
0
@escarabajo Oni co turniej maja 3 jedenastki. A potem się okazuje że w pomocy goście z Arabii, i jakieś odrzuty z klubów.
0
@PatrykBarca Ale to mają powoływać ludzi urodzonych we Francji, ale mających rodziców/dziadków w Afryce czy Arabii??
0
@escarabajo Chodziło mi o ligę Arabii. Konkretnie Kante, odrzuta takiego jak Rabiot. Wiecznie rezerwowego Camavinge. No tam ciężko znaleźć 3 pomocników. A gdzie 3 składy...
0
@PatrykBarca to źle odebrałem, sorry:)natomiast mówisz "spad z Arabii" - a tam tylko Kante.
Rabiot? Nie oglądam OM - ale widzę, że facet trochę odżył.
Niemniej 2 linia jest najsłabsza we Francji. To prawda.
0
@escarabajo No ogólnie dramatyczna. Tam następców nie widać. W topowych klubach francuskich graja obcokrajowcy tam i stanowią o ich siłę. Młode talenty jak Zaire-Emery graja ogony. Nie wróżę tam sukcesów.
0
@PatrykBarca ciekawe jakie ustawienie sobie wybierze przyszły selekcjoner. Jakiś Zapierdalacz w środku boiska i 5 ofensywnych to dadzą radę:D