- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1440 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
18 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1440 Culés
10
/Masakra, że ludzie już gadają, że przyszłym sezonie może być różnie i piszą już czarne scenariusze. Po tym sezonie już na ten moment w przyszłym po prostu trzeba w nich wierzyć. Serio myślicie, że przy Flicku w przyszłym sezonie nie gdzie głodu gry i ten półfinał zostanie nam w głowie? Głód będzie jeszcze większych i zobaczycie, że będziemy gra jeszcze lepiej. My najważniejsze trofea już wygraliśmy w postaci Flicka, śmiało można, że podniósł Barcę z kolan.
Głową do góry najgorsze za nami, teraz trzeba robić kolejne wielkie kroki do przodu, nie ma bata, że z tym trenerem i piłkarzami wrócimy do czasów tych ost chyba 8 lat. Tu nic się nie kończy a zaczyna.
Tak trochę prywaty . Wiadomo to tylko futbol, ale po tych golu Interu rozpłakałem się jak dziecko i z tych potężnych emocja zaczęło mi się ciężej oddychać przez respirator., bo zdając sobie sprawę ze swojej choroby zwyczajnie naszły mnie myśli , że to była moja ostatnia szansa żeby znów widzieć Barcę z uszatym pucharem. Wiadomo to tylko puchar czy sukces w sporcie i życie to co innego, ale Barca w najtrudniejszych momentach dosłownie daję tego najcenniejszego oddechu.
Ale to były tylko głupie myśli i tak nie będzie! Ja dalej ostro walczę z tym ścierwem, a Barca jak nie za rok ro za dwa wygrywa LM, ba wygrywa tryplet! Więc pamiętajcie najgorsze za nami, do była tylko jedna z kolejnych szans, jak będziemy podążać krokami jak w tym sezonie to tych szansa przeżyjecie jeszcze wiele razy.
Panie wiele osób tego nie przeczytać, a;le tak piszę i piszę po za cholerę nie usnę, no chyba, że moja tabletka na spankr mnie powali.