- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1429 Culés
Gorące dyskusje
Bykunn
1
@ProMILs xD jak mówię za dużo filmów oglądacie. Ale ok wiem że ja nikogo nie przekonam
72 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1429 Culés
0
Jestem bardzo ciekaw jak będą w kolejnym sezonie wyglądały ekipy które startują w tych klubowych mistrzostwach świata. Szczególnie na początku kolejnego sezonu. Czy trenerzy dadzą zawodnikom urlop przed turniejem i potem będą grali "z marszu"? Czy dostaną wolne po zawodach i nie wyrobią się na początek sezonu? To jest turniej jak Euro albo MŚ - nie ma opcji żeby zawodnicy biorący udział w takich zawodach wyrobili się w przygotowaniach do kolejnego sezonu.
Szczerze mówiąc bardzo nie podobają mi się takie zawody. Już sam fakt, że z drużyn zabiera się kilka razy w sezonie zawodników na mecze reprezentacji jest dla mnie niepojęty. Ale wiadomo - kasa, kasa, kasa.
0
@Azi Będzie jak po Euro/mundialu.Drużyny które miały tam swoich piłkarzy będą długo wchodziły w sezon..
0
@FcPortoFan1999 no nie do końca tak. Ja wiem że takie porównanie nasuwa się z miejsca ale na te zawody leci CAŁA drużyna a nie powiedzmy połowa (oczywiście ta ważniejsza). Tutaj wszyscy będą po turnieju a to czy będą grali czy siedzieli na ławce to wszystko jedno - muszą dostać wolne przed sezonem co wpłynie na przygotowania do kolejnego.
0
@Azi pod tym kątem dobrze że Yamal odpocznie
Widzimy jaka to bestia i na pewno gralby w turnieju
0
@Azi pytanie czy od strony nastawienia jednak niektorzy nie potraktuja samej gry bardziej treningowo niz nam sie wydaje
0
@Azi Ciężko to zwyczajnie porównać z czymkolwiek bo nie było takiej klubowej imprezy nigdy wcześniej w czerwcu i lipcu.Niemniej to taki klubowy pseudomundial.
0
@mekston nawet jeżeli to i tak robią to kosztem odpoczynku przed sezonem. A po kolejnym sezonie znowu są MŚ.
Gotowy na kwalifikacje f1? :D
0
@Azi pytanie czy ktos zaskoczy Mclareny
0
@mekston kilka zespołów miało szykować poprawki na Imole